reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
W 6 tyg prawie 3cm? Przecież to nie bardzo mozliwe... to jest wielkość maluszka w 10 tyg
Tak.i mi nawet powtórzyła ten wynik. Za tydzien ide i bedzie wtedy 9+2 To ciekawe ile wtedy będzie.
1540907939809.jpg
 

Załączniki

  • 1540907939809.jpg
    1540907939809.jpg
    864 KB · Wyświetleń: 261
ja tez sie tego boje:p siedze w pracy zjadlam juz trzy bulki i dalej jestem glodna no kurcze ciagle burczy! juz banana zjadlam , jablko, grejfruta....ide zaraz do sklepu,dobrze ze blisko
No skoro jesteś głodna, to jedz. Ja też stwierdziłam, że nie będę się glodzic :p
Najwyżej od lipca będzie odchudzanie :D
A jak z wagą u ciebie, ile masz na plusie
Póki co waga w porządku. 1kg do przodu, ale to cycki.
Jeszcze jedno mam pytanie . W ktorym dokladnie tyg i dniu bylo u Was widoczne serduszko ? W niedziele mialam usg w szpitalu tam nie jest najlepszy sprzet i serca nie bylo widac . Natomiast moj lekarz ma bardzo dobry sprzet ja dzis mam 6 tyg i 2 dni . Mysle czy nie isc do niego dzis moze u niego bedzie juz serce widoczne . Dalo by mi to troszke spokoju . Ocxywiscie biore duphaston i clexane .
7+1, 1,1cm

Dziewczyny a co z seksem i orgazmem w ciąży? Uwazacie że jest bezpieczny?
Na rożnych stronach znalazłam info, ze jak ciąża nie jest zagrożona to jest bezpiecznie. A ja nie wiem czy moja ciąża jest zagrożona czy nie....w sierpniu mialam ciążę biochemiczna to ta teraz z automatu jest zagrozona? Na wizycie u lekarza nie pomyslalam zeby o to zapytać...pani dr też nic o tym nie wspominała a kolejna wizyta za 2 tyg....a ochotę na ❤ mam już od kilku dni ogromną ;)
Seks w ciąży jest wskazany i bezpieczny, jeżeli ciąża jest zdrowa.
 
;)
Co do zamknietego watku juz tu kiedys pisalysmy ze mozna taki zrobic po 1 prenatalnych wtedy juz malo kto dolącza. Do zamknietego zostana dopisane te ktore sie udzielaja i pisza bo nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ile tu jest dziewczyn ktore sie tylko przywitaly i koniec. Albo napisaly przywitanie 1,5msc cisza i drugi post zeby wybaczyc ze malo bywa, no jak mamy takiego kogos poznac?? Pozwalac by nas podczytywal i ogl zdjecia??? Atakich osob jest od gromaaaa. Dlatego mysle ze. Musze wygospodarowac jedno popoludnie spisac wszystkie nicki zobaczyc ktore sa i dziela soe z nami troskami i szczesciem zrobic tabelke a pozniej watek zamkniety. Ogarne to jeszcze dziewczyny w tym. Tyg. Jestescie za tym?? Oczywicie zamkniety ciut pozniej. Najpierw nicki i tabelka a troche nas jest.
Pisałam już o tabelce, ale nikt się nie zgłosił
 
Poszlam po młodego do przedszkola 1.5km i myślałam że nie dojde, mdłości, słabo...zaraz stres. Jak już doszłam to z lekką zadyszką i oblał mnie pot. Wystraszylam się, nie lubię się tak czuć. Kurcze a dawniej cwiczylam regularnie, jeszcze 2tyg chodziłam kilometrami a tu taka bezsilność :-\
Dokladnie wiem jak sie czujesz, mam to samo. A najgorsze jest to ze w zyciu bym nie przypuszczala ze moze byc tak na poczatku. W poprzednich ciazach mialam zadyszki pod koniec.
 
Czyli nie będę w wątku zamkniętym, bo prawie nic nie pisze. Czytam wszystko,ale nie pisze, bo nie mam co nic mi nie dolega, czuje się dobrze, następna wizytę mam 22.11, nie mam dzieci, siedzę w domu na Zwoleniu więc nie mam o czym pisać.. :/

Nie tęskno trochę za praca? Ja w pierwszej ciąży poszłam coś ok 8 msc na zwolnienie i korzystałam z niego bardzo, spanie, książki, czytanie:)) i niestety podjadanie.
 
Dziewczyny a co z seksem i orgazmem w ciąży? Uwazacie że jest bezpieczny?
Na rożnych stronach znalazłam info, ze jak ciąża nie jest zagrożona to jest bezpiecznie. A ja nie wiem czy moja ciąża jest zagrożona czy nie....w sierpniu mialam ciążę biochemiczna to ta teraz z automatu jest zagrozona? Na wizycie u lekarza nie pomyslalam zeby o to zapytać...pani dr też nic o tym nie wspominała a kolejna wizyta za 2 tyg....a ochotę na [emoji173] mam już od kilku dni ogromną ;)
Ja jestem na nie..... Mam jakis odrzut. Normalnie libido spadlo do zera.
 
Cukier na szczęście dziś 88! :)

Kochana, też często łapię doła,czasem krótką chwilę po euforii i wrażeniu "dobrego dnia".. pracowstrętu jeszcze nie mam ale zaczynam się poważnie zastanawiać czy jest sens tak gnać i pracować prawie do końca (pracuję w 2 szkołach na ponad 2 etaty...).

No zeby gnać to w ciąży nie ma sensu,
 
reklama
Do góry