reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Co do wagi wskoczylam wlasnie i o kuzwa 1kg jak nic a ja sie dziwilam co mnie tak majtki piją.
Strach pomyslec co bedzie potem. Ja wam powiem ze od kiedy jestem na zwolnieniu żrę jak prosię. Mam napady obżarstwa. Małż sie cieszy bo mowi ze cycki jak marzenie sie zrobily i wkoncu nie mam kosci tylko sie zaokrąglam.
Jedynie co mi przeszkadza ze czesto lape zadyszke ci wczezniej mi sie nie zdarzalo.
Poszlam po młodego do przedszkola 1.5km i myślałam że nie dojde, mdłości, słabo...zaraz stres. Jak już doszłam to z lekką zadyszką i oblał mnie pot. Wystraszylam się, nie lubię się tak czuć. Kurcze a dawniej cwiczylam regularnie, jeszcze 2tyg chodziłam kilometrami a tu taka bezsilność :-\
 
reklama
Dziewczyny a co z seksem i orgazmem w ciąży? Uwazacie że jest bezpieczny?
Na rożnych stronach znalazłam info, ze jak ciąża nie jest zagrożona to jest bezpiecznie. A ja nie wiem czy moja ciąża jest zagrożona czy nie....w sierpniu mialam ciążę biochemiczna to ta teraz z automatu jest zagrozona? Na wizycie u lekarza nie pomyslalam zeby o to zapytać...pani dr też nic o tym nie wspominała a kolejna wizyta za 2 tyg....a ochotę na ❤ mam już od kilku dni ogromną ;)
 
Dziewczyny a co z seksem i orgazmem w ciąży? Uwazacie że jest bezpieczny?
Na rożnych stronach znalazłam info, ze jak ciąża nie jest zagrożona to jest bezpiecznie. A ja nie wiem czy moja ciąża jest zagrożona czy nie....w sierpniu mialam ciążę biochemiczna to ta teraz z automatu jest zagrozona? Na wizycie u lekarza nie pomyslalam zeby o to zapytać...pani dr też nic o tym nie wspominała a kolejna wizyta za 2 tyg....a ochotę na [emoji173] mam już od kilku dni ogromną ;)
Najlepiej pytac swojego gina o to [emoji6] ja pytalam czy nie widzi przeciwwskazań, u mnie wszystko wyglada bardzo dobrze żadnych krwiakow czy innych odchyleń wiec jesli jest ochota i dobrze sie czuje to korzystam [emoji23] boje sie ze jak zrobie sie juz wielka to nie bedzie mi sie chciało[emoji23]
 
Dziewczyny a co z seksem i orgazmem w ciąży? Uwazacie że jest bezpieczny?
Na rożnych stronach znalazłam info, ze jak ciąża nie jest zagrożona to jest bezpiecznie. A ja nie wiem czy moja ciąża jest zagrożona czy nie....w sierpniu mialam ciążę biochemiczna to ta teraz z automatu jest zagrozona? Na wizycie u lekarza nie pomyslalam zeby o to zapytać...pani dr też nic o tym nie wspominała a kolejna wizyta za 2 tyg....a ochotę na ❤ mam już od kilku dni ogromną ;)

Jeśli lekarka nie powiedziała Ci, że sex jest niewskazany, albo nie przepisała luteiny czy innych globulek dopochwowych, to nie ma żadnych przeszkód.
 
reklama
Do góry