reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No ja 6 także to Jet 10 dni także wszystko ok
[emoji16][emoji3] to jestem spokojna . A powiedz u Ciebie plamienia codzienne czy jak to wyglada . Bo ja od tygodnia kilka plamek brązowych . Natomiast w niedziele czerwona krew i jej troszke wiecej wiec szybko pojechalam do lekarza do szpitala okazalo sie ze wszysyko ok . Wczoraj znowu killa brązowych plamek . Dzis 2h temu czerwona krew jednorazowo . Leze od 2h w domu nic wiexej krwi . Nie wiem co robic czy znowu jechac do lekarza czy poczekac
 
reklama
[emoji16][emoji3] to jestem spokojna . A powiedz u Ciebie plamienia codzienne czy jak to wyglada . Bo ja od tygodnia kilka plamek brązowych . Natomiast w niedziele czerwona krew i jej troszke wiecej wiec szybko pojechalam do lekarza do szpitala okazalo sie ze wszysyko ok . Wczoraj znowu killa brązowych plamek . Dzis 2h temu czerwona krew jednorazowo . Leze od 2h w domu nic wiexej krwi . Nie wiem co robic czy znowu jechac do lekarza czy poczekac
Robię naprawdę jak są to są biorę duphaston 3 razy dziennie i luteinę dopochwowe 2 razy raz krew raz plamienia brązowe odziwo od niedzieli niema nic
 
Dziewczyny ile u Was na plusie? Bo u mnie już 1 kg a czuje się jakby było z 10. Czy są tu mamy które mają już dzieci i które potrzebują noszenia na rękach? Mam już 17 miesięczną córeczkę, która jeszcze aż tak dobrze nie chodzi i czasem rzeczywiście ją dużo noszę i do tego po schodach. Strasznie się stresuję bo leciutka już nie jest, prawie 11 kg i czuję takie kłócie w dole brzucha jak ją dzwigne
Teraz moje dzieci sa juz duże wiec nie noszę. Ale jak bylam w 2 ciazy to syn mial 9 miesiecy i duzo go nosilam. Wprawdzie szybko zaczął chodzic ale i tak trzeba go bylo nosic czy dzwignac. A nie nalezal i do tej pory noe nalezy do tych z lekka waga.
 
[emoji16][emoji3] to jestem spokojna . A powiedz u Ciebie plamienia codzienne czy jak to wyglada . Bo ja od tygodnia kilka plamek brązowych . Natomiast w niedziele czerwona krew i jej troszke wiecej wiec szybko pojechalam do lekarza do szpitala okazalo sie ze wszysyko ok . Wczoraj znowu killa brązowych plamek . Dzis 2h temu czerwona krew jednorazowo . Leze od 2h w domu nic wiexej krwi . Nie wiem co robic czy znowu jechac do lekarza czy poczekac

Lepiej pojedź. Może się okazać ze masz jakiegoś krwiaczka a może być tak ze wszystko jest ok. Ja w poprzedniej ciąży się załatwiłam bo pojechałam w góry w pierwszym trymestrze i dokładnie po 12h zaczęłam krwawić. Zrobił się krwiak od zmiany ciśnienia i musiałam lezec.
 
Robię naprawdę jak są to są biorę duphaston 3 razy dziennie i luteinę dopochwowe 2 razy raz krew raz plamienia brązowe odziwo od niedzieli niema nic

Duphaston bierzesz doraźnie czy na stałe? Tak czytam tez na innych forach i zaskakuje mnie jak dziewczyny biorą doraźnie. Mi lekarz powiedział ze to dosyc silny hormon i w ciąży jeżeli się już okaże nie potrzebny to schodzi się stopniowo. Nagle odstawienie może wywołać silny krwotok i niestety tez poronienie :/
 
Jeszcze jedno mam pytanie . W ktorym dokladnie tyg i dniu bylo u Was widoczne serduszko ? W niedziele mialam usg w szpitalu tam nie jest najlepszy sprzet i serca nie bylo widac . Natomiast moj lekarz ma bardzo dobry sprzet ja dzis mam 6 tyg i 2 dni . Mysle czy nie isc do niego dzis moze u niego bedzie juz serce widoczne . Dalo by mi to troszke spokoju . Ocxywiscie biore duphaston i clexane .
 
reklama
Duphaston bierzesz doraźnie czy na stałe? Tak czytam tez na innych forach i zaskakuje mnie jak dziewczyny biorą doraźnie. Mi lekarz powiedział ze to dosyc silny hormon i w ciąży jeżeli się już okaże nie potrzebny to schodzi się stopniowo. Nagle odstawienie może wywołać silny krwotok i niestety tez poronienie :/
Biorę ze względu na plamienia na poronienie więc chyba na stałe
 
Do góry