reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam moje dzielne cudowne dziewczyny. Piekne usg i wiadomosci.
@Kaamilaaa tule mocno i az lezka ze szczescia mi sie zakrecila jak czytalam twoje posty pelne radosci[emoji8]
@Grabcia123 super ze wszyatko ok. Fasolka niech rosnie nam duza i zdrowa. @Madelaine701 ciesze sie razem z Toba. Wkoncu odetchniesz z ulgą. Piekna dzidzia piekne zdj usg. Tule was mocno. Z rana przy kawie nie moglam czytac piekniejszych wiadomości.
Ja dzisiaj do pracy ide moje drogie tylko na 4 godz wiec raduje mi sie dusza hehehe. Pozniej najmlodsza odbieram i jedziemy na zakupy a pozniej mam zamiar kupic ciacho i lezec i nic nie robic. A co kurde wciazy jestem to moge hahahahhaah.
Czy ktoras dzisiaj wizytuje?
Pewnie Kochana, odpoczywaj kiedy masz tylko możliwość :)
 
Ja dziś ide na chwilę do pracy , zanieść L4 i pożegnać moją ulubioną koleżankę, która dzis jest ostatni dzień w pracy :) mimo, ze ja pewnie też już nie wrócę do tej pracy to i tak pewnie się popłaczę :p
 
Dziś rano byłam na badaniu krwi i moczu, zostawiłam w Citomedzie prawie 300 zł. [emoji29]
Paragon wygląda na pierwszy rzut oka jakbym porządne zakupy zrobiła w markecie. ^^
 
reklama
@Ces [emoji8][emoji8][emoji8]dziekuje kochana, teraz jestem wreszcie spokojniejsza, widocznie ten dlugi czas staran gdzie musiałam tyle naczekac sie na dzidzie ona mi rekompensuje teraz bezobjawowa ciaza [emoji7]

@Szarlottka a ktory u Ciebie tc ? U mnie na poczatku 7 dwa razy przydarzylo sie przytulanie z porcelana a tak to nic, nie mam zadnych objawów [emoji6]


No dobra glodna jestem okropnie bo ostatnio jadlam wczoraj w południe... ale nie moge wstać bo moje dziecko spi mi na ręce..jak sie rusze to sie obudzi.. no i mam problem [emoji57]

To nie masz żadnych objawów?
 
Do góry