reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny ja też po wizycie , musiałam trochę ochłonąć . Więc moja doktor uważa że ciąża jest niecały tydzień młodsza niż z om, wogole tak się stresowałam że ciężko było jej mnie zbadać. Na USG widać zarodek jednak nie mogła złapać akcji serca . Mam iść do niej w środę na szpital na dyżur bo tam mają lepszy sprzęt i mam nadzieję że wyłapiemy serduszko
U mnie tez w 5+3 nie bylo serduszka a 6 dni pozniej juz bilo. Nie denerwuj sie :*
 
Cześć dziewczyny [emoji7] jestem przeszczesliwa, moja dzidzia ma 1,26cm i pieknie bijace serduszko [emoji7][emoji7]
Mam porobic badania i za niecale dwa tygodnie kolejna wizyta [emoji7]
Wzruszylam sie jak pokazalam mlodemu zdjecie usg jak wypytywal gdzie dzidzius jak duzy jest i co tam w brzuchu robi [emoji28] [emoji7] a potem tztowi pokazywał gdzie jest dzidzia [emoji7][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 909927
Cudownie :* ja.jutro wrzucę USG :)
 
Dziewczyny ja też po wizycie , musiałam trochę ochłonąć . Więc moja doktor uważa że ciąża jest niecały tydzień młodsza niż z om, wogole tak się stresowałam że ciężko było jej mnie zbadać. Na USG widać zarodek jednak nie mogła złapać akcji serca . Mam iść do niej w środę na szpital na dyżur bo tam mają lepszy sprzęt i mam nadzieję że wyłapiemy serduszko
Spokojnie ja dziś 5+1 i widać było malutki pikselek ale nie zlapalismy go na zdj ale jest razem z lekarzem je widzieliśmy inaczej nie założyłby mi karty
 
Tak w ogóle czy to możliwe ze w 5t i 5dc może byc widoczny brzuch. Albo ja mam jakąś paranoje albo noe wiem. Jak patrze na siebie w lusterko to strasznie mi ten brzuch tak od dolu wystaje. Ja na razie nie chce sie nikomu chwalic a zwlaszcza w pracy nie chcę zeby ktos sie domyslil. Ale maskra zadnej sumienki nie ubiore i ogolnie spodnie jakies ciasne sie zrobiły. Ja wiem ze przy kolejnych ciazach brzuch szybciej widac no ale chyba nie az tak szybko ???
Może wzdęcia? Ja mam 8tc i nic nie widać.

W ogóle skoro Kamili Bobo już takie duże to tak sobie myślę że mój też to już kawał fasoli :D może niecałe dwa cm już będzie hihi
Bardzo możliwe :) mi termin wychodzi na 09.06. a potomek ma 1,1cm :D

W ogóle strasznie głodna jestem dzisiaj cały dzień! Teraz już leżę w łóżku i dalej mnie ssie. No trudno, jakoś zasnę.
 
reklama
Hejka. Melduję się I ja. Z tym że ja sama wstałam a małego jak zawsze bd musiała budzić do szkoły . :)
Dzien dobry :)
Ja juz od 4 na nogach, a od 6 w pracy. Wlasnie siedze przed komputerem i probuje sie skupic, ale ciagle gdzies odplywam myslami.
M.in. mysle o tym, ze od poczatku ciazy nawet przez 5 min nie mialam mdlosci.
 
Do góry