reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny, jestem.
No to 37+5.Malutka ok 3400 :) niziutko jest, łożysko i wody ok. U mnie zaczyna coś ruszać :) Tak jak 7 dni temu wszystko daleko twarde i pozamykane, tak dziś mamy szyjke miękka podatną, rozwarcie 1cm. Ja nie przytyłam już, 6 kg jest i oby tak zostało ;) także proces rozpoczęty!
Super. To już bliżej niż dalej :)
Ja wizytę mam dopiero w czwartek po poludniu. Będzie dokladnie 39+1. Już nie mogę się doczekać ;) jednak prawdę mówiąc nie nastawiam się na wcześniejszy poród.
 
reklama
Aaaa...u mnie już 33 st. w cieniu. Na zewnątrz nie ma czym oddychać. Siedzimy w domu z młodszym synkiem. Wewnątrz mamy jedyne 25 st. Czuję, że płynę, a jeszcze jak pomyślę, że muszę zabrac się za gotowanie obiadu bo zaraz starszak wróci z przedszkola razem z mężem to mi się odechciewa. A mówili, że czerwiec spoko na poród, bo jeszcze nie jest tak super gorąco....ha ha ha
 
Ja mam dziś bardzo kiepski dzien...brak sily bol glowy jakas nerwowosc..musze to wynagrodzic synkowi jakos bo chce sie bawic a mama ledwo oddycha...
 
reklama
Do góry