reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mnie też tak kuje jak dłużej siedzę. U mnie raczej jestem pewna, że to wiązadła, ale zawsze lepiej lekarza zapytać jak nie mamy pewności.



Dokładnie ! Ja strasznie się czułam w pierwszym trymestrze, okropne nudności i wymioty a oczywiście w kolejce nikt nie przepuści bo też nic nie widać, a mi głupio prosić. Ale ostatnio w laboratorium babeczka z rejestracji sama mnie zawołała i powiedziała, że oni nie zawsze widzą, ale że w ciąży mam podchodzić bez kolejki a jak ktoś się będzie czepiał to mnie obronią :D.


Ja w sumie chyba już sporo mam :D
- ubranka od znajomych (tak 4 siatki)
- mebelki do pokoju
- kosz mojżesza
- materac
-pościel do łóżka i kosza mojżesza
- laktator
- podgrzewacz do butelek
- sterylizator
- smoczki
- wanienkę ze stelażem
- parę kocyków i pieluch tetrowych
- wózek
- zamówiony już mamy fotelik do auta powinien na dniach przyjść

Muszę wybrać rzeczy dla siebie do szpitala i kosmetyczne oprzyrządowanie (podkłady, wkładki laktacyjne). Niestety totalnie się na tym nie znam i liczę, że jakaś znajoma z małym dzieckiem mi podpowie :p




Mam nadzieję, że to nic poważnego. Kuzynka męża ostatnio podobnie chodziła, mówiła, że ją boli i niestety okazało się, że ma rozejście spojenia łonowego :(.
Mam nadzieję, że to nie to.. A dzisiaj mi jeszcze doszedł ból w dole kręgosłupa , koleżanka mówi, że może być to rwa.. Normalnie zaczynam się sypać.. Ah
 
Mam nadzieję, że to nie to.. A dzisiaj mi jeszcze doszedł ból w dole kręgosłupa , koleżanka mówi, że może być to rwa.. Normalnie zaczynam się sypać.. Ah

Też trzymam kciuki żeby to nie było to !

Ja dzisiaj jak staruszka chodzę. Co wstałam z kanapy to ból krzyża :p Co to będzie za dwa miesiące :p
 
No, ja właśnie wróciłam z krzywej cukrowej. Wyniki w pon u gin. Nie było tak źle. Cytrynową glukozę dałam radę :D Jestem ciekawa jak wyniki, bo chyba tej cukrzycy przed ciąża obawiałam się najbardziej :)
 
No, ja właśnie wróciłam z krzywej cukrowej. Wyniki w pon u gin. Nie było tak źle. Cytrynową glukozę dałam radę :D Jestem ciekawa jak wyniki, bo chyba tej cukrzycy przed ciąża obawiałam się najbardziej :)
Daj koniecznie znać, ja też miałam w poprzedniej ciąży cukrzyce i jestem ciekawa jak to teraz wyjdzie :)
 
reklama
Do góry