reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A co takiego robiłyście? Uwielbiam prace plastyczne :D
Ja dziś miałam dobry dzień, więc zrobiliśmy wypad poza miasto na szlak na 7 km. Ja dotleniona, mała także, a po drodze była ciepła szarlotka z lodami i bitą śmietaną :D Teraz mi się marzy łóżeczko i jakiś filmik :)
I jej ale Ci zazdroszczę ja też bym chętnie poszła na taki spacer, a przejdę kawałek i wymiękam :( dobrze, że jeżdżę samochodem, bo bym chyba wcale nie wychodziła z domu.. Masakra a gdzie tam do czerwca... A jesli chodzi o pracę plastyczna, to robiłyśmy "szkołę marzeń" ;)
 
reklama
A co takiego robiłyście? Uwielbiam prace plastyczne :D
Ja dziś miałam dobry dzień, więc zrobiliśmy wypad poza miasto na szlak na 7 km. Ja dotleniona, mała także, a po drodze była ciepła szarlotka z lodami i bitą śmietaną :D Teraz mi się marzy łóżeczko i jakiś filmik :)
Super!
Właśnie też się zbieram na wieczorny spacerek :)
 
Ja też dziś na zakupach byłam, niestety sama, bo starsza córka chora, więc m musiał siedzieć w domu... Ale się w tych kolejkach nastałam, miałam dość
śmieszne jest to, że jak ciąży nie widać, to maximum złych objawów wtedy, a jak ładny brzuszek, to już się robi trochę lepiej. Ale z tym przepuszczaniem w kolejce to ciężko póki co.
 
Dziewczyny, jak myślicie chłopczyk czy dziewczynka? ;) pytam z ciekawości ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190304_200806.jpg
    IMG_20190304_200806.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry