reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
mi się już dzisiaj wyczerpała bateryjka, byliśmy na zakupach, i przywieźli zamówiony materac, tak sobie stoi i czeka aż mój m wróci z treningu. Nie chce mi się pościeli przebierać itp. ale trzeba się zmobilizowac, bo nie ma się jak obrócić.
 
Dzięki dziewczyny..wychodzę na własne żądanie dają mi tylko kroplówki nawadniające...wymioty narazie się uspokoiły więc nie chcę tu siedzieć...dzięki za wsparcie kochane [emoji8][emoji8]
Trzymam kciuki! Musi być dobrze! Czemu myślisz, że to cholestaza?? Robili Ci badania prób wątrobowych??
W pierwszej ciąży tak mi się cholestaza objawiała...zrobili alat aspat wyniki w normie dzięki Bogu :)
 
Jak
Dzięki dziewczyny..wychodzę na własne żądanie dają mi tylko kroplówki nawadniające...wymioty narazie się uspokoiły więc nie chcę tu siedzieć...dzięki za wsparcie kochane [emoji8][emoji8]W pierwszej ciąży tak mi się cholestaza objawiała...zrobili alat aspat wyniki w normie dzięki Bogu :)
Jak się czujesz? :)
 
Dzięki dziewczyny..wychodzę na własne żądanie dają mi tylko kroplówki nawadniające...wymioty narazie się uspokoiły więc nie chcę tu siedzieć...dzięki za wsparcie kochane [emoji8][emoji8]W pierwszej ciąży tak mi się cholestaza objawiała...zrobili alat aspat wyniki w normie dzięki Bogu :)
To dobrze, a w którym tygodniu miałaś tą cholestaze?
 
mi się już dzisiaj wyczerpała bateryjka, byliśmy na zakupach, i przywieźli zamówiony materac, tak sobie stoi i czeka aż mój m wróci z treningu. Nie chce mi się pościeli przebierać itp. ale trzeba się zmobilizowac, bo nie ma się jak obrócić.
Ja też dziś na zakupach byłam, niestety sama, bo starsza córka chora, więc m musiał siedzieć w domu... Ale się w tych kolejkach nastałam, miałam dość
 
Dziewczyny kłucie po prawej stronie nad biodrem ? Miałyście tak i tylko przy siedzeniu bo nie wiem czy biec do lekarza wszyscy mówią że narzady po prostu uciskam jak siedze.
Sama już nie wiem :(
 
Dziewczyny kłucie po prawej stronie nad biodrem ? Miałyście tak i tylko przy siedzeniu bo nie wiem czy biec do lekarza wszyscy mówią że narzady po prostu uciskam jak siedze.
Sama już nie wiem :(
Skonsultować nigdy nie zawadzi, a do tego cię uspokoi, bo powodów pewnie kilka może być.
Ja miałam kłucie z lewej strony nad biodrem i się okazało, że to wiązadło. A myślałam, że to albo jajnik albo jelita, bo ból był bardzo konkretny. Teraz pomaga mi fizjoterapeuta i przeszło całkowicie.
 
reklama
Do góry