reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A jak tam stres przed porodem ? bo ja nie mogę o tym myśleć bo inaczej mam jakaś delirkę na samą mysl... To będzie mój pierwszy poród myślę o naturalnym ale zobaczymy jak będzie .
Ja sie sn nie boje ani troche, jedynie cc jesli bedzie koniecznosc to ok ale jak sie da to chce uniknąć. No i bardziej niz porodu martwie sie o to na jaki personel trafie..
 
reklama
To gratuluje i po zazdroszczę ... bo ja mam lek przed sn
Kazda z nas inaczej do tego podchodzi po prostu. Ja juz rodzilam sn i to znam a cc zwyczajnie bym sie bala bo to cos nowego i mnie to przeraza.. no i strach przed tym na jakie polozne sie trafi, przy pierwszym porodzie nie bylo milo i dlatego sie boje...
 
A jak tam stres przed porodem ? bo ja nie mogę o tym myśleć bo inaczej mam jakaś delirkę na samą mysl... To będzie mój pierwszy poród myślę o naturalnym ale zobaczymy jak będzie .

Ja szczerze mówiąc jeszcze o tym myślę, póki co wciaz trochę stresuję się ciążą i czy wszystko będzie prawidłowo.Jesli dalej będzie tak dobrze to tylko bede czekać na poród, żeby powitać dziecko [emoji173]️
 
Ja właśnie zamówiłam taki z olx, wymiary podobne do tego z Ikei, mam nadzieję, że będzie ok. Obowiązkowo z podnozkiem oczywiście w zestawie :)) powinien przyjść do końca następnego tygodnia to mogę napisać krótką recenzję:))

To daj znać jak się sprawdza :).

A jak tam stres przed porodem ? bo ja nie mogę o tym myśleć bo inaczej mam jakaś delirkę na samą mysl... To będzie mój pierwszy poród myślę o naturalnym ale zobaczymy jak będzie .

Na szczęście do porodu jeszcze trochę czasu, ale u mnie tez pierwszy raz i czasami mnie taki stres łapie (zwłaszcza w nocy), że potem spać nie mogę. Ja mam taki trudny charakter, że jak ktoś dla mnie wredny to robię się nieznośna :p. Boję się, że się z lekarzem np. pokłócę, lub wredną położną pogryzę :D. W szpitalach jednak trochę w życiu leżałam i zawsze się super z całym personelem dogadywałam. W sobotę idę do szkoły rodzenia w szpitalu, w którym chcę rodzić, liczę, że jak poznam trochę personel i położne w ramach szkoły rodzenia będzie łatwiej przy porodzie.

Póki w ciąży nie byłam nastawiałam się, że załatwię sobie cc, ale teraz jednak chcę próbować naturalnie, jeśli nie będzie przeciwwskazań.

Najbardziej się boję, że będą komplikacje w trakcie porodu i lekarze za późno zareagują i w wyniku coś się dziecku stanie :(. W rodzinie mieliśmy taki poród, że dziecko niestety niedotlenione i efekty są :(.
 
My po połówkowych :) Wszystko w porządku tylko mały trochę jest za duży jak na swój tydzien. Może się później wyrowna albo będzie klocek:D
 
reklama
Do góry