reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć dziewczyny, też jestem czerwcówką - termin ok. 20-24.06 zmienia się po każdym usg, to będzie moje trzecie dziecko, prawdopodobnie trzeci syn - do potwierdzenia na usg połówkowym :) mam już dwóch rozrabiających przedszkolaków, którzy na szczęście dzień spędzają w przedszkolach, póki nie zachorują :)))
ta ciąża jest inna od poprzednich, lepiej ją znoszę, nie muszę leżeć, ale i tak jestem na L4 od trzeciego miesiąca i odkrywam, co to znaczy mieć wiecej czasu dla siebie niż tylko parę chwil wieczorem - do czerwca rzecz jasna, potem zacznie się jazda :)))
Witaj ja mam w domu z kolei dwie córeczki [emoji23] gratuluje i zapraszamy do udzielania sie
 
reklama
Tak, mam już dwóch synków, teraz czekamy na trzeciego urwisa i się śmieję, że w domu mam same ja-ja :laugh2:
w sumie to i ekonomiczniej wyjdzie, bo mam po chłopcach sporo rzeczy, tylko wózek i łóżeczko już oddane, więc za tym muszę się rozejrzeć, ale chyba tym razem wezmę samą dobrą spacerówkę, bo moje wielkoludy zimą nie mieścili się już w gondoli :)
no i mnie mąż uświadomił, że będzie się nam należeć Karta Dużej Rodziny, zawsze to coś :)
 
Tak, mam już dwóch synków, teraz czekamy na trzeciego urwisa i się śmieję, że w domu mam same ja-ja :laugh2:
w sumie to i ekonomiczniej wyjdzie, bo mam po chłopcach sporo rzeczy, tylko wózek i łóżeczko już oddane, więc za tym muszę się rozejrzeć, ale chyba tym razem wezmę samą dobrą spacerówkę, bo moje wielkoludy zimą nie mieścili się już w gondoli :)
no i mnie mąż uświadomił, że będzie się nam należeć Karta Dużej Rodziny, zawsze to coś :)
A co za zniżki są na ta kartę?
 
Takie teksty są bardzo słabe, nawet jeśli ciąża przebiega prawidłowo, a kobieta chce zwyczajnie od niej odpocząć i cieszyć się okresem ciąży w spokoju to czemu miałaby nie skorzystać? Najgorzej zauważyłam kobiety bezdzietne i w ogóle nieplanujace ciąży się zachowuja. Obyśmy nie musiały nigdzie słuchać więcej nieprzyjemnych tekstów :) a jak u Was kwestia pierwszeństwa do kolejek np w sklepach? Przechodzicie na początek kolejki np w marketach, rossmanie, aptece? Ja wciąż się krępuję i często żałuję, bo ostatnio dłuższe stanie i spacerowanie powoduje u mnie bóle
Kręgosłupa, z którym Miałam problem przed ciążą i dodatkowe obciążenie nie pomaga.

Ja też się krępuję. W obcisłych ciuszkach mój brzuszek jest już widoczny i myślę, że wygląda ciążowo a nie tłuszczowo :D, ale w kurtce już może być nie widać.

Najgorzej było na samym początku ciąży, chyba w drugim miesiącu jak stałam w kolejce na badania krwi, było mi słabo a później tego dnia miałam plamienia :/, ale na prawdę nie wiedziałam jak się zachować. Wyjąć kartę ciąży i się legitymować? :D Ostatnio w apetce z kolei głupio mi było się pchać bo tuż przede mną była kobieta o dwóch kulach... też nikt jej nie przepuścił (mimo, że przed kolejką ogromny znak pierwszeństwa dla osób niepełnosprawnych i kobiet w ciąży...). Jak widać znieczulica dotyczy nie tylko ciężarnych :(
 
Dzisiaj czuje się bleee. Od 3 dni tak zdycham. Kreci mi się w głowie i zmeczona bardzo.
Ja mam tak samo w tym tygodniu. Dzisiaj już wszyscy zwracali mi uwagę, że bardzo blada jestem :/. Pocieszająca jest świadomość, że nie tylko mi zdarzają się gorsze dni.
 
Ja mam tak samo w tym tygodniu. Dzisiaj już wszyscy zwracali mi uwagę, że bardzo blada jestem :/. Pocieszająca jest świadomość, że nie tylko mi zdarzają się gorsze dni.
O bladość też wszyscy mnie męczą... Ostatnio mąż zapytał się czy mam na twarzy jakąś maseczkę [emoji849][emoji849][emoji849] dzisiaj odebrałam świeże wyniki no i hemoglobina 12,3 także bez szaleństw, hematokryt 36, czyli też na granicy.
No i zgaga, dziewczyny, od 3 dni mam zgagę, a przed ciąża praktycznie nie wiedziałam co to jest [emoji849]
 
Jesteśmy w połowie ciąży, maluchy coraz większe, i im niczego nie zabraknie, my musimy dbać o siebie
sama jutro odbieram wyniki morfologii i test obciążenia glukozą, na czczo wartość była nieco podwyższona, ale mam nadzieję, że będzie teraz dobrze
 
A jaka mialyscie glukoze na czczo? Jak pomyślę o tym badaniu co się piję te 75 g to już mi niedobrze...
U mnie synek znów coś złapał w przedszkolu... Oby mi nie sprzedał
 
reklama
Do góry