reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witajcie dziewczyny. Dawno nie zaglądałam a tu tyle nowych "twarzy";-)
Dziś rozpoczęłam 17 tydzień. Mogłabym tylko spać na nic siły nie mam:'( też tak macie? Podobno w tym okresie jest przypływ energii?!! mdłości mnie męczą i do tego zgaga. Chociaż wymioty minęły.
Aha w kwietniu kończę 33 i jest to mi ją 4 ciąża :-D
Potrzebny jeszcze przepis na 3bita? Mogę się swoim podzielić
 
U mnie to tak wygląda
Screenshot_2019-01-14-15-14-12-149_com.android.browser.jpg
 
Witajcie dziewczyny. Dawno nie zaglądałam a tu tyle nowych "twarzy";-)
Dziś rozpoczęłam 17 tydzień. Mogłabym tylko spać na nic siły nie mam:'( też tak macie? Podobno w tym okresie jest przypływ energii?!! mdłości mnie męczą i do tego zgaga. Chociaż wymioty minęły.
Aha w kwietniu kończę 33 i jest to mi ją 4 ciąża :-D
Potrzebny jeszcze przepis na 3bita? Mogę się swoim podzielić
Hej, ja mam więcej energii ale tylko pod warunkiem, że pójdę spać przed północą ;)

Większość z nas przeniosła się na wątek zamknięty, jeśli chciałabyś dołączyć do napisz do mnie na priv.
 
Hej dziewczyny co tam porabiacie, jak się dziś czujecie... Ja fatalnie ; dziś od jakoś dwóch godzin ból brzucha od żołądka na żadnym boku nie mogę leżeć tylko w pozycji polsiedzacej. Jakaś. Tragedia
Współczuję. A już łapał Cię wcześniej taki ból. Może warto zasięgnąć rady lekarza.
 
Witajcie dziewczyny. Dawno nie zaglądałam a tu tyle nowych "twarzy";-)
Dziś rozpoczęłam 17 tydzień. Mogłabym tylko spać na nic siły nie mam:'( też tak macie? Podobno w tym okresie jest przypływ energii?!! mdłości mnie męczą i do tego zgaga. Chociaż wymioty minęły.
Aha w kwietniu kończę 33 i jest to mi ją 4 ciąża :-D
Potrzebny jeszcze przepis na 3bita? Mogę się swoim podzielić
Tak mam podobnie z tym spaniem. A najlepiej spała bym w dzień a w nocy grasowala.
 
reklama
Do góry