reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny kochane a czy podczas usg wasze maleństwa są aktywne czy wręcz przeciwnie? Mój wczoraj na usg to aż mnie zestresował i pytam lekarza czy wszystko w porządku bo się nie rusza (serduszko biło). Lekarz mnie uspokajał, ze mały śpi. Hmm przed następna wizyta chyba zjem banana, myślicie ze po cukrze istnieje szansa ze będzie mi się tam „gzić” ? :D
Ja tez zawsze zamieram ze strachu bo sobie krolewna śpi. Lekarz zawsze odrazu mi serduszko pokazuje.
Ostatnio lekarz ja obudzil to zaczęła skakac :)
 
reklama
Dziewczyny kochane a czy podczas usg wasze maleństwa są aktywne czy wręcz przeciwnie? Mój wczoraj na usg to aż mnie zestresował i pytam lekarza czy wszystko w porządku bo się nie rusza (serduszko biło). Lekarz mnie uspokajał, ze mały śpi. Hmm przed następna wizyta chyba zjem banana, myślicie ze po cukrze istnieje szansa ze będzie mi się tam „gzić” ? :D
Mój akurat na każdym usg tańcował. Ale jakiś batonik raczej nie zaszkodzi.
 
Dziewczyny kochane a czy podczas usg wasze maleństwa są aktywne czy wręcz przeciwnie? Mój wczoraj na usg to aż mnie zestresował i pytam lekarza czy wszystko w porządku bo się nie rusza (serduszko biło). Lekarz mnie uspokajał, ze mały śpi. Hmm przed następna wizyta chyba zjem banana, myślicie ze po cukrze istnieje szansa ze będzie mi się tam „gzić” ? :D
Moj Maluch na prenatalnych tak sie wiercil ze lekarz nie mógł Go zbadac dobrze. Ja zaczelam w ogóle czuc pierwszy ruch w brzuchu po zjedzeniu wafli z galaretka ;)
 
U mnie dzis 18+1 , pierwsze ruchy czulam nisko na dole przy lini włosków , teraz je czuje w różnych miejscach ale i też czasem zdarzy się ze nisko bardzo , tez tak macie?
 
reklama
Do góry