reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Pozwol ze opowiem Ci moja historie.

Ja mam 2 straty na koncie - poronienia samoistn.( 5-8 tydz) 1 prawdopodbnie biochemiczna , 2 maleńki pecherzyk wskazujacy na 3 tydz ciazy a byl 8 - ciaza się nie rozwijala.

Koniecznie zmień... głąb jakis...ja aktualnie mieszkasz w Irlandii , ale w Polsce mam swojego gin po 2 stracie zapytalam go o jakieś badania odpiwrdzial tak "norma na wysyłanie badan sa 3 starty i tu sie mowi juz o poronieniach nawykowych ale jeśli pacjentka chce je wykonac wczesniej nawet po 1 poronieniu lekarz nie może odmówić tylko ja poprowadzić , wiec oczywiście spróbuje pomóc choc gleboko wierze ze to byl przypadek bo tak tez może byc" Podszedł do mnie jak do człowieka a nie do jakies histeryczki , dokladnie wszystko tłumaczył co i jak bylam bardzo zadowolona [emoji3] taka nastawiona ze wszystko bedzie dobrze [emoji846]


Dodam że niektore badadania należy zrobic do 6 tyg od poronienia ( nie pamiętam jakie) ogolnie ja zrobiłam tych badan moze z 20 i fakt ze wydalam na nie kolo 2 tys (wększość badan moze byc refundowanych przy nawykowych poronieniach) wiedziałam ze to dopiero początek , przyznam ze nie byłoby mnie stać zeby zrobic całej diagnostyki w łącznie z genami wiec zaczęliśmy szukać od początku , o dziwo wszystko bylo w porzadku , aczkolwiek PAMIETAJ ZEBY PARTNER TEZ SIE ZBADAL ( u niego to tylko badania nasienia na początek i to są grosze w porównaniu do badan kobiet) , byłam pełna optymizmu po wynikach a zarazem wiedziałam ze bede szukać dalej co wiąże się z ogromnymi kosztami A bałam się zaczac starać bo nie chciałam znow przez to przechodzić..

Po tych badaniach bedac juz w Irl trafilam na innego gin, polak; chcialam miec tu tez kogoś na kim bede mogla polegac - trafilam do niego lipcu w zeszłym roku , opowiedzialam mu moja historie pokazalam wszystkie badania , a on był zadowolony ze już cos mam i ze tylko chciałby sprawdzic jedna rzecz bo mu brakuje, zgodzilam sie i tez oczywiście odrazu wysłał meza na badanie nasienia ( w pl jakos nam czasu zawsze brakowalo)
Z tych wyników wyszla mi jedna nieprawidłowośc A mianowicie pozytywny wynik przeciwciał antyjadrowych( cos takiego) mozliwe ze to byla przyczyna strat ale nie mamy takiej pewnosci , doktor zaproponował na początek kuracje z acardem , byl to sierpień - miesiac kiedy była moja ostatnia miesiączka , aktualnie jestem w 19 tygodniu , wiec może byly to przypadki a moze acard pomógł , nie wiem[emoji846] dodam tylko że planowalismy zaczac starania od tego roku a tu taka niespodzianka [emoji7]


Wybaczcie ze tak sie rozpisalam.

Od razu z góry podziękuje Ci za tak wyczerpująca wypowiedz i chęć podzielenia się tym ze mną i z innymi dziewczynami. Racja. Lepiej zapobiegać i robić badania niż czekać na cud, a gdzieś może lezec przyczyna. Akurat mam druga zmianę to się wybiorę i zacznę działać w tym kierunku. Jeszcze raz dziękuje bo bardzo mnie zmotywowałaś! Może to głupio zabrzmi, ale nie miałam siły już drążyć tego tematu w swoim życiu bo byłam przytłoczona tym wszystkim.. moj partner tez różnie reagował na to wszystko, bardzo nerwowy czas. Ale chce mieć kiedyś zdrowego dzidzia i muszę się zbadać.. dzięki!
 
Ja czuję i to dość wyraźnie.

Moj gin sie smial ze dziwne by bylo gdybym nie czula [emoji57]mam tam w srodku taka mala wiercipiete ze masakra [emoji85]

Dzien dobry bo sie tu nie witalam jeszcze [emoji14]

Od jutra zaczynam moja przygode z 17tabletkami dziennie, ciekawe jak dam rade [emoji849]
Ojej skad az tyle Ci sie uzbieralo tych tabletek!!!??o_O
 
reklama
Do góry