reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Właśnie podejrzalam listopadowe2018 i one już po urodzeniu mają 28 tyś A my 20 tyś tu i jeszcze pełno tam. Chyba nas po prostu dużo jest, albo jakieś takie wygadane jesteśmy.
Majowe mamy 2019 mają 7tys a kwietniowe 13 chyba. Nieźle nam idzie [emoji85]
 
reklama
No nic nie pomysli glab jeden [emoji36] a potem ma pretensje o co jestem na niego zła .. Eh faceci
Mój za to teraz twierdzi że tak bardzo sie zapracowuje.A zmienił we wrześniu pracę na lżejszą. Za to ja na zwolnieniu przecież jestem to mam lepiej i mogę wszystko robić nawet za niego. Normalnie jakbym mu przyfasoliła to by mi ulżyło.
 
Mój za to teraz twierdzi że tak bardzo sie zapracowuje.A zmienił we wrześniu pracę na lżejszą. Za to ja na zwolnieniu przecież jestem to mam lepiej i mogę wszystko robić nawet za niego. Normalnie jakbym mu przyfasoliła to by mi ulżyło.
E to to to nic moj garba sie zaraz dorobi [emoji23][emoji23] a ja siedze w domu i nc nie robie [emoji23]
 
reklama
och jakie chłopy biedne. A mu to wakacje w tej ciazy mamy
moj maz caly czas powtarza ze ciaza to nie choroba (i przypomina mi ze wczesniej tez tak twierdzilam). A na moje teksty ze moze bym juz na L4 poszla odpowiada ze to niezgodne z nasza religia - oboje pracujemy w dunsko-angielskich firmach, a tam na l4 sie nie chodzi w ciazy;/
 
Do góry