reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Bedzie troche wyzsza :) nie odciagaja wlasnie skladek zdrowotnych chyba
 
reklama
Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Mi wyliczaja średnia więc mam trochę więcej, ale to też będzie zależało od ilość dni pracujących w danym miesiącu. Nie będzie to jednak duża różnica.
 
Hej gratuluję już wizyt udanych i poznanych płci.. Zaciskam kciuki z późniejsze... Ja po tych świętach nie mogę dojść do siebie z małym mam problem bo nie może spać do 2-3 w nocy i nie wiem dlaczego...

Ja jutro wizytuje I mam takiego stresa że to głowa mała... Czy któraś jeszcze jutro??
 
Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Taka sama :)
 
no i super [emoji3590]Trzymam kciuki, będzie dobrze [emoji6]ja uwielbiam beż i szarości, można kupić właśnie dużo uniwersalnych ubranek O jej faktycznie trzeba robić zapasy, a kiedy najwcześniej rozszerza się dietę?
Ja juz nie pamietam jak to bylo z mlodym [emoji57] teraz zamierzam karmic mm a po 4msc zaczac rozszerzanie
 
Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Ja miałam różne pensje i teraz mam wyliczona średnia.
 
Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Ja mialam swoje wynagrodzenie podstawa plus premie, wynagrodzenie teraz na l4 wychodzą ze średniej z 12 miesięcy, w zależności od miesiąca będzie różnić mi się to +/- od kilkudziesięciu do nawet podobno ok 200zl w zależności ile chyba jest dni albo dni roboczych (juz nie pamietam) w danym miesięcu
 
reklama
Hej gratuluję już wizyt udanych i poznanych płci.. Zaciskam kciuki z późniejsze... Ja po tych świętach nie mogę dojść do siebie z małym mam problem bo nie może spać do 2-3 w nocy i nie wiem dlaczego...

Ja jutro wizytuje I mam takiego stresa że to głowa mała... Czy któraś jeszcze jutro??
Jaaaaaa! 12.20 ;]
 
Do góry