reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

IMG_20181230_222759.JPG

To pierwsze zdjęcie mojego najstarszego synka, miał wtedy 3minuty
Uwielbiam je, żałuję że córka i młodszy nie mają podobnego, bo mąż nie mógł być przy narodzinach, teraz koniecznie musi to nadrobić :)
 
reklama
Jestem podobnego zdania, Ja zamierzam odkupić wózek od koleżanki, ktora juz 3-lata temu, powiedziala ze jak Jej Mala wyrośnie to nie sprzeda wózka tylko mi go zostawi. Więc tak zostalo,wozel troche poczekalJejku Dziewczyny, pewnie wyda Wam się to dziwne, Wy tak już Szukacie, Kupijecie rzeczy dla Maluszków, a ja nie wiem czemu ale boję się jeszcze planować tak dokladnie co kupie i kupować, może jakaś "staroswiecka"jestem
U mnie zakupy w pewnym sensie oddalają złe myśli i umilają oczekiwanie na Malutką ;)) nie boję się kupować już teraz, nie słucham też opinii czy zabobonów, że nie wolno zbyt wcześnie, bo po prostu głęboko wierzę, że wszystko będzie dobrze. :))
 
Przepiękne zdjęcie, wspaniała pamiątka, a emocje niemal namacalne. :))
Coraz bardziej nie mogę się doczekać poznania swojej Pchełki:))

Boziu!!! Cudowne, patrzę i mi się łezka w oku kręci. Piękne zdjęcie.

Dziękuje dziewczyny, to takie uczucia, których nie da się opisać. W pewnym momencie jak się widzi swoje dziecko i zdaje sobie sprawę jakie jest małe i bezbronne to mięknie Ci każda komórka, wszystko łagodnieje, serce jest tak pełne emocji, ze masz ochotę łajać ze szczęścia i ze strachu. Wszystko staje się inne:). A później się poznajecie i nastaje czas zadaniowy czyli trochę rutyny:)
 
Jestem podobnego zdania, Ja zamierzam odkupić wózek od koleżanki, ktora juz 3-lata temu, powiedziala ze jak Jej Mala wyrośnie to nie sprzeda wózka tylko mi go zostawi. Więc tak zostalo,wozel troche poczekalJejku Dziewczyny, pewnie wyda Wam się to dziwne, Wy tak już Szukacie, Kupijecie rzeczy dla Maluszków, a ja nie wiem czemu ale boję się jeszcze planować tak dokladnie co kupie i kupować, może jakaś "staroswiecka"jestem
to ja tez jestem staroswiecka pod tym wzgledem [emoji14]
 
Cześć mamuśki :-) witam się i ja. U mnie 18 TC, termin om 6 czerwiec, USG 8 czerwiec. Prawdopodobnie dziewczynka. W domu mam prawie 3 letniego Kubusia. Jestem na L4 od 9 tygodnia ze względu na mega wymioty, cały dzień po 8 razy nawet. Teraz z każdym dniem jest lepiej, ostatnio wstaję rano, , wymiotuję kwasem żołądkowym, ze 2 godziny boli głowa i mogę funkcjonować
Jest tu ktoś z podkarpackiego?
Witamy, mamy ten sam termin porodu :biggrin2: jeżeli mogę zapytac o wiek?
 
Jestem podobnego zdania, Ja zamierzam odkupić wózek od koleżanki, ktora juz 3-lata temu, powiedziala ze jak Jej Mala wyrośnie to nie sprzeda wózka tylko mi go zostawi. Więc tak zostalo,wozel troche poczekalJejku Dziewczyny, pewnie wyda Wam się to dziwne, Wy tak już Szukacie, Kupijecie rzeczy dla Maluszków, a ja nie wiem czemu ale boję się jeszcze planować tak dokladnie co kupie i kupować, może jakaś "staroswiecka"jestem
Ja nie zamierzam duzo czekac z konczeniem wyprawki.
Jakos nie wyobrazam sobie co by bylo gdybym np okolo 30tc trafila lezec do szpitala do konca ciąży [emoji52] a znam kilka takich przypadkow i zwyczajnie widzialam jak wyglada kompletowanie wyprawki na szybko [emoji849]
Ja juz mam praktycznie wszystko [emoji6] tylko wozek zostal do kupienia ale poki co czekam na okazje jakas no i potem tylko apteczne rzeczy do szpitala dla mnie i malej [emoji6]


Dziewczyny piekne macie fotki z maluszkami [emoji7][emoji7]

Dlatego dobrze ze bedzie watek zamkniety [emoji6] tu na zwyklym bym podobnych fotek nie wrzucila bo jednak kazdy moze to zobaczyć[emoji57]
 
reklama
Ja nie zamierzam duzo czekac z konczeniem wyprawki.
Jakos nie wyobrazam sobie co by bylo gdybym np okolo 30tc trafila lezec do szpitala do konca ciąży [emoji52] a znam kilka takich przypadkow i zwyczajnie widzialam jak wyglada kompletowanie wyprawki na szybko [emoji849]
Ja juz mam praktycznie wszystko [emoji6] tylko wozek zostal do kupienia ale poki co czekam na okazje jakas no i potem tylko apteczne rzeczy do szpitala dla mnie i malej [emoji6]


Dziewczyny piekne macie fotki z maluszkami [emoji7][emoji7]

Dlatego dobrze ze bedzie watek zamkniety [emoji6] tu na zwyklym bym podobnych fotek nie wrzucila bo jednak kazdy moze to zobaczyć[emoji57]
ja nie moge sie doczekac zamknietego watku [emoji7]
 
Do góry