reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Też obaliliśmy dziś szampana truskawkowego. Nie wiem czy to było piccolo, ale smakowało jak lizak [emoji14][emoji14] Mąż pojechał do biedronki i kupił jeszcze 3 butle na jutro. Tylko tak korek strzelił, że odbił się od sufitu i prawie trafił w małą, a leciał z impetem!
Ale mi dziewczyny ochoty na piccolo narobiłyście [emoji48] byliśmy jeszcze przed chwilą na herbatce u sąsiadow i dostaliśmy bujaczek z Fisher Pricea [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
O jej jakie przesądy [emoji85] ja czarnego na pewno nie kupię, dziwnie w lecie by wyglądał i taki depresyjne. Chciałabym szaro-biały lub burgundowy.
Mi się podobał taki czarny ze złotym stelażem (nie pamiętam firmy, ale wyglądał rasowo)...później mój entuzjazm opadł jak wyobraziłam sobie taki wózek na spacerze w upał [emoji39]
 
To dzieciaki chyba nawet lubią takie żywe kolory:)), chociaż na początku nie rozróżniają ich za bardzo to później będą zachwycone:)
Fakt :)) póki co nasz dom jest idealnie przygotowany na niemowlaka pod względem kolorystycznym - mamy dużo kontrastów czerń-biel, w sam raz dla takiego maleństwa i rozwoju jego mózgu ;))
 
reklama
Do góry