reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jestem po wizycie u gina. Na anemię dostałam worek tabletek, jak będzie gorzej to czeka mnie szpital i przetoczenie krwi w najgorszym wypadku [emoji24] oprócz tego mam pić zakwas z buraków, brokuły i min. 7 żoltek/jajek tygodniowo i Wit. B12 jak to nie pomoże to już kaplica. Jedyny pozytyw tej wizyty to taki, że wyleczylam infekcje, czysto i ładnie [emoji4]
 
reklama
Jestem po wizycie u gina. Na anemię dostałam worek tabletek, jak będzie gorzej to czeka mnie szpital i przetoczenie krwi w najgorszym wypadku [emoji24] oprócz tego mam pić zakwas z buraków, brokuły i min. 7 żoltek/jajek tygodniowo i Wit. B12 jak to nie pomoże to już kaplica. Jedyny pozytyw tej wizyty to taki, że wyleczylam infekcje, czysto i ładnie [emoji4]
Chociaz dobrze, ze już po infekcji. Trzymam kciuki leki dadza radę a dieta dodatkowo to już bedzie idealnie do nastepnej wizyty :)
 
dziewczyny jakie mialyscie wyniki z krzywej cukrowej ze rozpoznali wam cukrzyce? bo czytam mame ginekolog i zaczynam sie troszke obawiać z tym ze ja na wynikach mam podane normy i we wszystkich się mieszcze hmmm
Ja miałam cukier na czczo 92 mg/dl natomiast ze względu na IO i brane leki narazie mam wstrzymane robienie krzywej żeby nie prowokować organizmu. Ze względu na wynik na czczo który i tak jest za wysoki mam być na diecie.
 
Ja zawsze robie tak ze grzeje wode ze świeżym imbirem, do kubka miod, cytryna herbata i zalewam tym wrzątkiem i pije gorace [emoji6] kilka takich herbat i wszystko przechodzi [emoji106]
A jak chodzi o syrop z cebuli to zawsze z miodem i duzo lepiej smakuje [emoji106]
Haha [emoji85]

Tylko pamiętajcie, ze miodu i cytryny nie zalewa się wrzątkiem bo tracą właściwości, najlepiej polowe herbaty zalać wrzątkiem, druga zimna( letnia ) woda i dopiero dodać miód i cytrynę:)
 
dziewczyny jakie mialyscie wyniki z krzywej cukrowej ze rozpoznali wam cukrzyce? bo czytam mame ginekolog i zaczynam sie troszke obawiać z tym ze ja na wynikach mam podane normy i we wszystkich się mieszcze hmmm
Normy krzywej w ciazy to 92-180-153 z tym ze te 92 jak masz nawet rowne 92 to juz masz cukrzyce rozpoznana.
Ja tak wlasnie mam moje wyniki krzywej to 92-177-131..
Tylko pamiętajcie, ze miodu i cytryny nie zalewa się wrzątkiem bo tracą właściwości, najlepiej polowe herbaty zalać wrzątkiem, druga zimna( letnia ) woda i dopiero dodać miód i cytrynę:)
Dokladnie tak [emoji106]
 
Ojej az 5 ?! A co to sie dzialo??
Najpierw normalna wizyta u mojego,
potem plamienie i szpital,
w szpitalu nie chciałam zostać i poszłam prywatnie do innego gina bo mojego nie bylo,
potem znów plamienie i szpital,
w szputalu poleżałam i po wyjściu wizyta u mojego.
Za każdym razem miałam usg, czasem szybkie 5 sekund, czasem 20 minut. Zależy jaki lekarz
 
reklama
Jestem po wizycie u gina. Na anemię dostałam worek tabletek, jak będzie gorzej to czeka mnie szpital i przetoczenie krwi w najgorszym wypadku [emoji24] oprócz tego mam pić zakwas z buraków, brokuły i min. 7 żoltek/jajek tygodniowo i Wit. B12 jak to nie pomoże to już kaplica. Jedyny pozytyw tej wizyty to taki, że wyleczylam infekcje, czysto i ładnie [emoji4]
No to super ze infekcji nie ma. Postaraj się jeść co kazał gin i na pewno uda się uniknąć szpital :)
 
Do góry