reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Kurcze muszę się wybrać do dentysty. wniosek a pewno bedzie chciał zrobić przeswietlenie ogólnie mam nadzieję, ze się podejmie leczenia w ciazy
 
Moj jest ze mna na kazdej wizycie
[emoji173] Calkiem inaczej [emoji4] i ten widok jak dumnie patrzy , osttanio troche na kacu byl i dużo by nie brakowalo i zaczalby plakac [emoji23][emoji173]

Mysle ze jak teraz pojdziesz i dzidzia sie dobrze ulozy to moze lekarz ci powie co tam sie kryje [emoji6]

Ja sie nie moge juz doczekac wizyty 7.01 [emoji85]jeszcze jak sie uda ze tz bedzie ze mna to juz calkiem cos nowego dla mnie bedzie [emoji7]
 
Moj jest ze mna na kazdej wizycie
[emoji173] Calkiem inaczej [emoji4] i ten widok jak dumnie patrzy , osttanio troche na kacu byl i dużo by nie brakowalo i zaczalby plakac [emoji23][emoji173]
Moj nigdy nie mial okazji bo zawsze musial z mlodym siedzieć a teraz może sie akurat uda ze bedzie komu z nim zostac [emoji6]
 
Cześć Dziewczyny, myślę,że osób czytajacych jest dużo(tak jak ja), staram się czytać Wasze posty, ale jednak jest ich dość sporo,wiec czytam ile mi sie udaje wstecz bo nie codzień zaglądam. Bardzo fajnie, że Zalozylyscie wątek Mam czerwcowych, bo Macie dużo ciekawych doświadczeń,obserwacji i rad. Fajnie,znalesc się w gronie osob w takiej samej sytuacji [emoji5]. Wiec tak oficjalnie chcialabym do dołączyć do wątku, może akurat częściej bede aktywnie pisać .Mam na imię Renata, mam 32 lata, mieszkam w woj. Lubelskim,jest to moja pierwsza ciąża, po 5 miesiącach starań. Termin porodu na 12.06,aktualnie tc16+2. Przy usg prenatalnym lekarz "wypatrzyl" syna. Chcialabym już poczuć ruchy mojego Maluszka, bylabym spokojniejsza.[emoji5]

Cześć:))) gratulacje i witaj na forum
 
dziewczyny jakie mialyscie wyniki z krzywej cukrowej ze rozpoznali wam cukrzyce? bo czytam mame ginekolog i zaczynam sie troszke obawiać z tym ze ja na wynikach mam podane normy i we wszystkich się mieszcze hmmm
 
A ja miałam w grudniu 5 razy usg.
Dwa w szpitalu, dwa u mojego i raz prywatnie.

Witam nowe czerwcówki :D

Tak właśnie myślałam, że jak pojawi się groźba zamkniętego wątku, to dużo podglądaczek zacznie się ujawniać ;)
 
reklama
Przeciez moga byc jakies wyjątki [emoji85]
Juz odstawilam wszystkie słodycze, jem tak jak trzeba no ale po tych swiatecznych daniach musze zjesc cos niezdrowego [emoji85]
Zreszta moj cukier po jedzeniu czegokolwiek nie jest zly [emoji106]

Żartuje, żartuje:)
Jasne, ze zdarzy się zjeść coś mniej zdrowego:)
 
Do góry