reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny chciałbym do Was dołączyć. Trochę śledziłam forum i Was poznałam to teraz czas napisać coś o sobie. Termin mam na 27.06. Mam już synka który ma 3,5 roku i również urodził się na koniec czerwca. Jestem po dwóch poronieniach i w tej ciąży też od początku nie było łatwo... dlatego też tak długo się nie ujawnialam. Mam nadzieję że będzie już z górki. Prawdopodobnie będę mieć drugiego synka, ale potwierdzi się na kolejnej wizycie 16.01. Jeśli jeszcze chcecie coś o mnie wiedzieć pytajcie. Pozdrawiam.

Gratulacje:))) tym razem wszystko skończy się szczęśliwie:)
 
Wiem, ze to tylko chwila, moja gin badala mi jakis miesiac przed ciążą ze wzgledu na wycieki ktore miałam...
No ja jestem w szoku ze juz sie pojawiło.. tym bardziej ze ja bym wolala zeby wcale sie nie pojawiło ani teraz ani po porodzie a tu nawet nie połowa ciąży a juz jest...[emoji849]

Czy ja dobrze kojarze ze ty tez gdzies na slasku mieszkasz czy juz mi sie cos pomylilo ? [emoji848]


W ogóle ten gin mi zrobil taki wywiad o choroby w rodzinie itd ze bylam w szoku [emoji57] tamta gin nawet nie pytała a on pytał o cukrzyce, udary, raka w rodzinie... i wszystko i do karty ciazy wpisał [emoji849]
Powiedzial mi ze po ciazy powinnam sie bardziej tematem zainteresowac bo jednak jestem troche obciążona ryzykiem[emoji849]

Zgadzam się z Twoim gin, dla siebie samej warto posprawdzać co i jak:)
 
Raz w miesiącu , a ja będę mieć 3....
Ja mialam usg od poczatku srednio co 2tygodnie, raz nawet po tygodniu bo najpierw wizyta u gin potem po dwoch tygodniach prenatalne i po 6dniach znow mialam wizytę u gin [emoji6]
Ja wychodze z zalozenia ze to nie ma zadnego wplywu. Inaczej w szpitalu jak dziewczyny leza nie robili by co kilka dni czasami codziennie jak jest koniecznosc[emoji6]
 
Ja mialam usg od poczatku srednio co 2tygodnie, raz nawet po tygodniu bo najpierw wizyta u gin potem po dwoch tygodniach prenatalne i po 6dniach znow mialam wizytę u gin [emoji6]
Ja wychodze z zalozenia ze to nie ma zadnego wplywu. Inaczej w szpitalu jak dziewczyny leza nie robili by co kilka dni czasami codziennie jak jest koniecznosc[emoji6]
Jeszcze o tym pomyśle [emoji4]
Moze bys sie o plci wczesniej dowiedziała [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Co do grzeszków w jedzeniu to ja przed ciąża miałam IO a teraz cukier kiepski i mam się traktować jak bym miała cukrzycę ciążowa nawet bez krzywej. Jestem na diecie już tyle czasu jeszcze przed ciąża, a ostatnio coraz ciężej mi wytrzymać. Właśnie zjadłam torcik bezowy [emoji85] i cukier po 1h tylko 120, aż mi się humor poprawił. [emoji16]
 
reklama
Do góry