reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Pocieszylas mnie bo się obawialam wątroby w pierwszej ciąży miałam podejrzenie cholestazy ale to dopiero koło 32tc
W środę mam gin zobaczymy co powie

Powinien dać Ci skierowania na wątrobę, aspat i alat. Chociaż jestem bardziej niż pewna, ze masz to co ja miałam w pierwszej ciąży:) denerwujące uczucie:///
 
reklama
Ja jak poszłam na zwolnię to zaczęłam szkole rodzenia, jakoś ok 30tyg, może delikatnie później. Szkoła w moim mieście jest już od 20 albo 24 tygodnia. Jakoś w tych okolicach:). Teraz z uwagi na synka raczej nie będę chodziła na ćwiczenia, ale jakieś wykłady z mężem może sobie przypomnimy:)
Bardzo dobrze wspominam szkole:)
Też pewnie zacznę po 20 tygodniu jak pójdę na zwolnienie, bo zazwyczaj jestem w pracy do 19, także wątpię żebym załapała się na jakąś grupę.

A co do instynktu - też chciałabym mieć możliwość nauczenia się przebierania czy kąpania od kogoś, bo nie mam pojęcia na ile poradziłabym sobie sama. A mama czy teściowa nie przyjadą 150km żeby wykąpać malucha :D
 
Też korzystam z luxmed i ostatnio mam wrażenie, że się wszystko pogorszyło tam :\ wiecznie nie ma u mnie wizyt

Mi wyskoczyło że nie mam abonamentu mimo iż mam go od października i byłam. Na kilku wizytach... Już napisałam reklamację i mam nadzieję że ja uznają bo to jakaś masakra wizyta 120zl I mam nadzieję że mam w tym usg bo jak nie to pewnie kolejna 100zl a co gorsza nie byłam przygotowana
 
Mi wyskoczyło że nie mam abonamentu mimo iż mam go od października i byłam. Na kilku wizytach... Już napisałam reklamację i mam nadzieję że ja uznają bo to jakaś masakra wizyta 120zl I mam nadzieję że mam w tym usg bo jak nie to pewnie kolejna 100zl a co gorsza nie byłam przygotowana
A to akurat mam szczęście bo mam wszystko w abonamencie. Jeszcze nie zdazylo mi sie za nic płacić.
 
Mysle ze u mnie zadziałał bo po prostu nie mialam wyjscia [emoji6] sama bylam, nikt mi nie pomagal wiec wiedzialam ze musze dac rade [emoji6]
A nie przepraszam mialam "pomoc" od matki i siostry ktore wszystko wiedzialy lepiej, zwlaszcza siostra ktora nigdy dziecka na rekach nie miala, i nie szczedzily mi uwag, jak ubrac dziecko, jak brać na rece, jak przewijac, jak przebierac itd.. [emoji6] a do tego ciągłe wiadomości od wx i jego rodzinki ktorzy nagle tez wszystko wiedzieli lepiej i to oni chcieli zajmowac sie mlodym mimo ze w czasie ciąży twierdzili ze poki nie bedzie badan dna oni nie chca znac mnie ani dziecka [emoji6]
 
Mały łobuz nam rośnie [emoji8][emoji8] fikał i tyłem się odwracal. Zdrowiutkie maleństwo, wszystko na miejscu, przezierność 1.4. Płeć nieznana. Ufff[emoji4][emoji4]
20181201_113337.jpeg
 

Załączniki

  • 20181201_113337.jpeg
    20181201_113337.jpeg
    41,8 KB · Wyświetleń: 237
A nie przepraszam mialam "pomoc" od matki i siostry ktore wszystko wiedzialy lepiej, zwlaszcza siostra ktora nigdy dziecka na rekach nie miala, i nie szczedzily mi uwag, jak ubrac dziecko, jak brać na rece, jak przewijac, jak przebierac itd.. [emoji6] a do tego ciągłe wiadomości od wx i jego rodzinki ktorzy nagle tez wszystko wiedzieli lepiej i to oni chcieli zajmowac sie mlodym mimo ze w czasie ciąży twierdzili ze poki nie bedzie badan dna oni nie chca znac mnie ani dziecka [emoji6]
Współczuję musiało byc Ci ciężko. Dobrze, że teraz się już wszystko poukładało :)
 
reklama
Do góry