reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

W ogóle jak lekarzowi powiedziałam o moich takixh mini omdleniach to powiedział, ze to normalne i do 16 tc powinno minąć. Tyle, ze mialam juz wybiki krwi z ktorych nic niepokojacego nie wynikało.
Jesli wyniki masz w porzadku to nie ma co sie martwić.
Ja w pierwszej ciazy czesto mdlalam ale u mnie to bylo spowodowane glownie anemia.
 
reklama
Ja do szkoły rodzenia sie nie wybieram, jakos to nie dla mnie zresztą i tak nie mialabym jak chodzić.[emoji57]
Też zależy czy jest fajnie prowadzona. U mnie sa swietne prowadzące :) teraz pójdę, ale maz pewnie już tak się nie będzie miał jak zaangażować bo zmienił pracę i zabim dojedzie do jest 17 a zajęcia chyba jakos na 16:30
 
Witajcie Dziewczyny :-)
Kciuki za wizyty...które pewnie są już w trakcie ;-)
Dzień zaczęłam pyszną jajecznica zrobioną przez męża. A teraz mój "grzaniec": mleko sojowe z kurkumą, cynamonem i odrobiną miodu na ciepło. Smakuje mi (o dziwo!) i pomaga na przeziębienie.
 
Też zależy czy jest fajnie prowadzona. U mnie sa swietne prowadzące :) teraz pójdę, ale maz pewnie już tak się nie będzie miał jak zaangażować bo zmienił pracę i zabim dojedzie do jest 17 a zajęcia chyba jakos na 16:30
U mnie w Toruniu jest spory wybór i słyszałam o świetnej szkole rodzenia, jak i takich bardzo przeciętnych na które faceci mają wstęp tylko na pierwsze zajęcia (!).. ja Tatusia na pewno w miarę możliwości spróbuje zaangażować [emoji3]
 
Też zależy czy jest fajnie prowadzona. U mnie sa swietne prowadzące :) teraz pójdę, ale maz pewnie już tak się nie będzie miał jak zaangażować bo zmienił pracę i zabim dojedzie do jest 17 a zajęcia chyba jakos na 16:30
Ja ogolnie nie lubie tego typu zajęć [emoji57] sama sie przygotowywałam do porodu, do pojawienia sie mlodego i mysle ze dobrze sobie poradzilam bez niczyjej pomocy, bez pomocy takich zajęć. [emoji6]
No i po prostu nawet jakbym chciala chodzic to nie mialabym jak [emoji14] tz praktycznie caly czas nie bedzie w domu bo w tygodniu caly czas w pracy za granicą a w domu bedzie moze na weekendy wiec raczej z mlodym na takie zajecia nie pojde [emoji14]
 
Ja ogolnie nie lubie tego typu zajęć [emoji57] sama sie przygotowywałam do porodu, do pojawienia sie mlodego i mysle ze dobrze sobie poradzilam bez niczyjej pomocy, bez pomocy takich zajęć. [emoji6]
No i po prostu nawet jakbym chciala chodzic to nie mialabym jak [emoji14] tz praktycznie caly czas nie bedzie w domu bo w tygodniu caly czas w pracy za granicą a w domu bedzie moze na weekendy wiec raczej z mlodym na takie zajecia nie pojde [emoji14]
Hehe moglby szoku dostac :) wiadomo każdy lubi coś innego
 
A tak z innej beczki, z przymrużeniem oka - jeśli córka faktycznie "zabiera urodę" matce to będzie dziewczynka na bank! Nie mogę patrzeć na siebie z rana, blada jak ściana, biała wręcz na twarzy (przy dość śniadej karnacji), oczy czerwone, widoczne jak nigdy naczynka na powiekach, straszę bez makijażu [emoji849]
 
A tak z innej beczki, z przymrużeniem oka - jeśli córka faktycznie "zabiera urodę" matce to będzie dziewczynka na bank! Nie mogę patrzeć na siebie z rana, blada jak ściana, biała wręcz na twarzy (przy dość śniadej karnacji), oczy czerwone, widoczne jak nigdy naczynka na powiekach, straszę bez makijażu [emoji849]
No widzisz kolejny dowód :D
 
reklama
Hehe moglby szoku dostac :) wiadomo każdy lubi coś innego
Haha [emoji87]
No wlasnie kazdy lubi co innego, ja nawet jakbym chciala to tak jak mowie nie mialabym jak bo tz nie bedzie no i mlodego nie mialabym z kim zostawić [emoji6]
A tak z innej beczki, z przymrużeniem oka - jeśli córka faktycznie "zabiera urodę" matce to będzie dziewczynka na bank! Nie mogę patrzeć na siebie z rana, blada jak ściana, biała wręcz na twarzy (przy dość śniadej karnacji), oczy czerwone, widoczne jak nigdy naczynka na powiekach, straszę bez makijażu [emoji849]
Chcialabym Ci potwierdzić ze tak wlasnie jest ale nie sadze zeby to sie sprawdzalo [emoji14] ja z mlodym tez strasznie wygladalam, i to przez cala ciążę a teraz tylko na poczatku miałam troche wiecej wysypana buzke a tak poza tym to nic [emoji14]
 
Do góry