reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

pierogi to ja robię zawsze z mężem - on wałkuje ciasto, ja lepię :) a i ciasto zagniata robot ;) tym sposobem idzie o wiele szybciej :) na następnym weekend planujemy robić
 
reklama
Moja mama jest mistrzynią świata jeśli chodzi o wypieki. Serio. Nie raz się jej ludzie pytali, czy by się tym nie chciała zająć na poważnie. Dopóki się nie wyprowadziłam z domu po maturze to co sobotę jej pomagałam, bo takie coś jak niedziela bez ciasta nie istniało. I co? Dzisiaj sama nie za bardzo mam pęd do wypieków, mąż mnie nie mobilizuje, bo nie przepada, za to smaki pozostały. Na szczęście zawsze mogę wpaść do mamy [emoji4] za to jakieś obiadki, sałatki, makarony, kasze, tarty, deserki i inne takie uwielbiam kombinować [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, mam do sprzedania trochę rzeczy, wszystkie są nowe, ubranka są jedynie wyprane, sprzedam je po znacznie niższych cenach niż kupiłam, ceny są do negocjacji. W razie czego proszę o wiadomość prywatną.

Sprzedam m. in łóżeczko, pozytywkę a'la Szumiś, lanolinę, katarek, smoczki, butelkę i ciuszki, przede wszystkim dla chłopca, ale są też neutralne. Może którąś z Was to zainteresuje :)

Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 
Dziewczyny, spróbujcie zrobić sernik z przepisu, który na youtube wstawiła dziewczyna co się nazywa Opolanka Kasia (wystarczy w wyszukiwarce wpisać sernik Opolanka Kasia) - po latach prób i samych błędów, bo NIGDY sernik mi nie wyszedł, zrobiłam z tego przepisu prawdziwe arcydzieło sernikowe na kruchym spodzie :D Kalorii to miało chyba milion, ale lepszego sernika jeszcze nigdy nie jadłam, a przepis całkiem prosty :) No i to jak uroczo „goda” po śląsku :D
 
Muszę Was nadrobić ale ostatnio z racji przygotowania do remontu czasu coraz mniej. Wczoraj mnie olsnilo ze zostalo mi jeszcze 12 tygodni ciąży... a ok 2-3 tyg potrwa remont, później sprzatanie po remoncie, ukladanie tegi wszystkiego. W miedzyczasie musze wybrac starszakowi zerowke, do tego dojda swieta, starszaka urodziny - 25 osob (dzieci w wieku 5-7 lat) w sali zabaw, a gdzie prasowanie i układanie ciuszkow?
Wczoraj jeszcze dostalismy zaproszenie na wesele 26 maja. Moze sie uda wybrac... a prosto z imprezy na porodowke ;-)
 
Dziewczyny, spróbujcie zrobić sernik z przepisu, który na youtube wstawiła dziewczyna co się nazywa Opolanka Kasia (wystarczy w wyszukiwarce wpisać sernik Opolanka Kasia) - po latach prób i samych błędów, bo NIGDY sernik mi nie wyszedł, zrobiłam z tego przepisu prawdziwe arcydzieło sernikowe na kruchym spodzie :D Kalorii to miało chyba milion, ale lepszego sernika jeszcze nigdy nie jadłam, a przepis całkiem prosty :) No i to jak uroczo „goda” po śląsku :D
O tak również polecam Kasie[emoji106] ja robiłam 3 BIT-a i wyszedł rewelacyjny , prosty bez pieczenia
 
Muszę Was nadrobić ale ostatnio z racji przygotowania do remontu czasu coraz mniej. Wczoraj mnie olsnilo ze zostalo mi jeszcze 12 tygodni ciąży... a ok 2-3 tyg potrwa remont, później sprzatanie po remoncie, ukladanie tegi wszystkiego. W miedzyczasie musze wybrac starszakowi zerowke, do tego dojda swieta, starszaka urodziny - 25 osob (dzieci w wieku 5-7 lat) w sali zabaw, a gdzie prasowanie i układanie ciuszkow?
Wczoraj jeszcze dostalismy zaproszenie na wesele 26 maja. Moze sie uda wybrac... a prosto z imprezy na porodowke ;-)

My mamy 5 maja wesele a 25 prawdopodobnie cc.
 
Hej dziewczyny! U nas podobnie, dwie pierwsze niedziele maja komunie - na jednej ja jestem chrzestną, na drugiej mąż, a w trzecią sobotę maja wesele, jeszcze gdzieś po drodze roczek siostrzeńca - się będzie działo! :)
 
reklama
My mamy 1 maja wesele, a 20. komunie ;) ja juz po krzywej dzisiaj, jak dla mnie nie było źle :) przez pierwszą połowę ciąży codziennie rano czułam się dużo gorzej :p
 
Do góry