reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

u nas 20-go maja komunia siostrzenicy męża, ale na pewno nie pojedziemy (160 km w jedną stronę), bo patrząc na to, że poprzednie dzieci rodziłam 3 tygodnie przed terminem to mogę już urodzić lub być na porodówce ;) nie będę ryzykować
 
reklama
U nas aż cztery komunie- pierwsza pod koniec kwietnia, tydzień później podwójna komunia synów moich obydwu siostr - w tym mój chrześniak i znów tydz później komunia chrześniaka męża.
W czerwcu ominą nas dwa wesele :( 23 i 30 czerwca, bo jak to na wesele z noworodkiem o_O do przyjaciółki na pewno do kościoła pojedziemy...
 
U nas aż cztery komunie- pierwsza pod koniec kwietnia, tydzień później podwójna komunia synów moich obydwu siostr - w tym mój chrześniak i znów tydz później komunia chrześniaka męża.
W czerwcu ominą nas dwa wesele :( 23 i 30 czerwca, bo jak to na wesele z noworodkiem o_O do przyjaciółki na pewno do kościoła pojedziemy...
O kurde tyle imprez.
My w tym roku tylko chrzciny synka i wesele kumpeli w połowie września więc na spokojnie[emoji16]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
O kurde tyle imprez.
My w tym roku tylko chrzciny synka i wesele kumpeli w połowie września więc na spokojnie[emoji16]


Mało tego..pod koniec maja siostra tej jednej przyszłej panny młodej organizuje jej w tajemnicy jakiś super extra wieczór panieński, nawet wydarzenie na fb utworzyła, aż mi smutno, ona u mnie była, a ja? 38/39 tc wtedy :p
 
Ej powiedzcie mi jak to wygląda ze chrzcinami.
Kiedy się bierzecie za rezerwację, jak ustalacie termin? My chrzciny bedziemy robić na pewno w lokalu, a będzie to lipiec bo poród koniec czerwca... weselny czas.. boje sie, ze nic nie znajdziemy [emoji14]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Na komunie na pewno, a potem zobaczymy jak samopoczucie ;)
A co do chrzcin to ja będę myśleć,jak już się urodzi. Na pewno będą w sierpniu bo moja siostra przyjeżdża wtedy z Niemiec i chciałabym w kościele gdzie braliśmy ślub. Poza tym nie myślę jeszcze o tym skupiam się na szczęśliwym rozwiązaniu, wierzę, że termin i lokal się znajdzie :)
 
Ej powiedzcie mi jak to wygląda ze chrzcinami.
Kiedy się bierzecie za rezerwację, jak ustalacie termin? My chrzciny bedziemy robić na pewno w lokalu, a będzie to lipiec bo poród koniec czerwca... weselny czas.. boje sie, ze nic nie znajdziemy [emoji14]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Ale chrzciny bardziej w niedzielę to chyba powinno się coś znaleźć tzn ja w ogóle o tym jeszcze totalnie nie myślę. Chrzciny to może sierpień wrzesień nie wiem sama jeszcze. Ale mam dwie opcje bo albo u mnie w parafii i kilka minut od kościoła mam fajną restauracje z dob rym jedzeniem. Albo tam gdzie braliśmy ślub w Lesniowie, i stamtąd na salę na której mieliśmy wesele byłoby to super

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, które piszecie, że będziecie mieć planowane cc, czy to ze wzgledu na wskazania lekarza?

Sent from my SM-A520F using Forum BabyBoom mobile app

U mnie pierwsza była CC i teraz chyba też. Mam rozchodzące się spojenie i jesli bobas będzie duzy jak synek to nie urodzę sn bo mam wade miednicy. Wolałabym sn ale jak będzie trzeba to będzie CC.

Ja o chrzcinach będę myśleć jak się dziecko urodzi. Po za tym u mnie beda bardzo kameralne więc zawsze jakiś lokal się znajdzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry