reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@nixie śliczny pędzelek! Ja od kilku lat używam do nakładania pudru tylko pędzla, i bardzo się do tego przyzwyczaiłam w sumie przydałby mi się jakiś nowy. Poszukam na aliexpress.

@Ewa.se ja uwielbiam gotować, ale pieczenie jest moją zmorą.... Umiem upiec kruche ciasteczka, i ostatnio na święta wyszedł mi taki piernikopodobny twór. Chciałabym umieć robić biszkopt bo jak się ma biszkopt to wydaje mi się że zrobić jakiś krem to już z górki by było ;) I sernik oooo też bym chciała umieć. To by wystarczyło :)
 
reklama
@olala25 polecam ci Gabriellę - łódzka firma, która produkuje świetnej jakości rajstopy. Ciążowe tez mają. Zerknij na ich sklep online, na pewno znajdziesz coś fajnego.
 
@nixie śliczny pędzelek! Ja od kilku lat używam do nakładania pudru tylko pędzla, i bardzo się do tego przyzwyczaiłam w sumie przydałby mi się jakiś nowy. Poszukam na aliexpress.

@Ewa.se ja uwielbiam gotować, ale pieczenie jest moją zmorą.... Umiem upiec kruche ciasteczka, i ostatnio na święta wyszedł mi taki piernikopodobny twór. Chciałabym umieć robić biszkopt bo jak się ma biszkopt to wydaje mi się że zrobić jakiś krem to już z górki by było ;) I sernik oooo też bym chciała umieć. To by wystarczyło :)
Sprawdź mojewypieki.com, większość stamtąd wychodzi za pierwszym razem, plus mega przepis na biszkopt. A sernik, warto się przełamać i spróbować np. Nowojorski - turbo łatwy a robi duże wrażenie :)
Link do: Sernik nowojorski | Moje Wypieki - pieke normalnie zamiast w kąpieli wodnej (ale za to ponad godzinę w 150°). Na górę słony karmel Link do: Karmelove czyli najlepszy solony karmel
Podany na zimno zachwyca ;)
Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja puki co jeszcze śpię na plecach ale już nie całą noc jak kiedyś a ten twardy brzuch czasem się zdarza. Macie lordozę w ciąży? Ja mam zazwyczaj przy końcu dupę jak kaczka ale tym razem już to teraz zauważam. Pod koniec to będę miała pupę jak Kardashianka :-D

Ja za to chodzę czasem jak kaleka. Jak za dużo posiedzę, to mnie potem boli lewy pośladek i mi tak promieniuje na lewa nogę, że chodzę kuśtykając... Może nie jak kaczka, ale jak paralityk ;)

@nixie śliczny pędzelek! Ja od kilku lat używam do nakładania pudru tylko pędzla, i bardzo się do tego przyzwyczaiłam w sumie przydałby mi się jakiś nowy. Poszukam na aliexpress.

@Ewa.se ja uwielbiam gotować, ale pieczenie jest moją zmorą.... Umiem upiec kruche ciasteczka, i ostatnio na święta wyszedł mi taki piernikopodobny twór. Chciałabym umieć robić biszkopt bo jak się ma biszkopt to wydaje mi się że zrobić jakiś krem to już z górki by było ;) I sernik oooo też bym chciała umieć. To by wystarczyło :)

Wypróbuj przepisy z kwestiasmaku.com Robię stamtą i ciasta i inne dania i nie zdarzyło mi się, żeby nie wyszło. A serniki może brzmią strasznie, ale robi się je bardzo prosto. Grunt to mieć dobry ser (np. Włoszczowski) i działający piekarnik :)

Sprawdź mojewypieki.com, większość stamtąd wychodzi za pierwszym razem, plus mega przepis na biszkopt. A sernik, warto się przełamać i spróbować np. Nowojorski - turbo łatwy s robi duże wrażenie :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
O tak, sernik nowojorski z tej strony to pierwszy jaki w życiu zrobiłam! Troszkę mi za mokry wyszedł na początku, ale do dziś rodzina wspomina "sernik, który sie nie udał" i mój tata za każdym razem jak do nas przychodzi to pyta, czy mam jakieś dobre ciasto, które mi nie wyszło? ;P
 
Ja też tak mam że za sernik w ogóle się nie biorę bo wydaje mi się mega trudny...Z resztą mój mężczyzna jest dziwny bo za sernikami nie przepada ...on lubi mokre ciasta z owocami,piankami itp. Jak już to bym zrobiła jakiś sernik na zimno...Ale ze sprawdzonego przepisu [emoji16]

 
@nixie piękny pędzel :)
Myślę że się przyzwyczaisz, ja od kilku lat mam zestaw pędzli, dostałam od męża, po tym jak w Rossmanie widziałam takie ładne z naturalnym, mega miękkim włosiem, jakaś seria Eco to jest...
 
@nixie piękny pędzel :)
Myślę że się przyzwyczaisz, ja od kilku lat mam zestaw pędzli, dostałam od męża, po tym jak w Rossmanie widziałam takie ładne z naturalnym, mega miękkim włosiem, jakaś seria Eco to jest...
Ja z pędzli mam kilka hakuro...Ale te z hebe są super i chyba się skuszę na jakiś[emoji2]

 
Ja umiem tylko sernik i babki [emoji5] biszkopty jeszcze nie udaje mi się, ale ja to w ogóle noga do wypieków [emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja piekę z przepisów tej Pani Link do: Kulinarne Szaleństwa Margarytki np. sernik "złota rosa", biszkopt.
Gotuję też bigos z jej przepisu. Bardzo przystępnie wszystko opisane.
Niestety niewiele potrafię ugotować, jestem z tych co bardziej upieką niż ugotują :oo2: Zazdroszczę wam tych pierogów... co tam sernik, ulepić pierogi to dopiero kosmos!!
 
reklama
A ja piekę z przepisów tej Pani Link do: Kulinarne Szaleństwa Margarytki np. sernik "złota rosa", biszkopt.
Gotuję też bigos z jej przepisu. Bardzo przystępnie wszystko opisane.
Niestety niewiele potrafię ugotować, jestem z tych co bardziej upieką niż ugotują :oo2: Zazdroszczę wam tych pierogów... co tam sernik, ulepić pierogi to dopiero kosmos!!
Ja lepilam pierogi pierwszy raz przed świętami i wyszły mi fantastyczne....aż się sama zdziwilam....A zawsze to była czarna magia nawet moja mama nigdy nie robila...

 
Do góry