reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
To 20 dni roznicy a u mnie? 26 maja wesele a 3 czerwca termin
U mnie tez między przyjęciem a terminem z om 20dni....Ale już teraz stwierdzam że się doturlam chyba bo brzusio rośnie ostatnio jak na drożdżach...całe szczęście to chrzesniaczka partnera a rodzice dziewczynki od dwóch lat oddzielnie więc pewnie długo nie będziemy siedzieć....

 
O dniu teściowej pamiętałam. Kupiłam czekoladki:) teściową mam super:)
U nas w maju komunia na początku i 31maja wesele ale nie idziemy bo ja będę pewnie miała chwilę wcześniej CC i mąż nie chce iść sam z młodą. Jak już to pojadą tylko do kościoła.
Ja dzisiaj umieram normalnie mam katar kaszel. Do tego jak wstaję z łóżka to tak boli mnie miednica i spojenie że wydaje mi się że wypadnie mi dziecko i wszystko ze środka:/ latam do łazienki co 10min a miałam iść do Lidla...
Jeszcze chce mi się przez Was ciasta:p najchętniej szarlotkę bym zjadła z cynamonem do tego bita śmietana... Normalnie jak tylko mniej mnie będzie bolec to idę po jabłka i będę robić
 
Ja wlasnie wrocilam z glukozy :) pielegniarka rozpuscila mi ja w 150 ml wody, czulam sie jakbym pila rzadki lukier cytrynowy.. podobny do tego z sernika babci :)
U nas maj rowniez zapowiada sie imprezowo, wlasciwie zaczyna sie juz ostatniego kwietnia bo moj tata ma 50te urodziny :) pozniej przyjecie, urodziny narzeczonego i 65 urodziny cioci, ktora mieszka z nami w jednym domu (impreza na okolo 50osob) :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak również polecam Kasie[emoji106] ja robiłam 3 BIT-a i wyszedł rewelacyjny , prosty bez pieczenia
To chyba spróbuję zrobić, bo lubię 3BITa :D [oglądnęłam filmik z 3BITem i mi się podoba :D]

Widzę, że wszystkie mamy taką samą sytuację - u nas komunia chrześnicy męża 20 maja, więc 5-10 dni przed moim terminem ;) Zobaczymy jak się będę czuła, ale może nawet się wybierzemy, choć to 100km...
 
Dziewczyny, które piszecie, że będziecie mieć planowane cc, czy to ze wzgledu na wskazania lekarza?

Sent from my SM-A520F using Forum BabyBoom mobile app

Tak ze względu na wskazania medyczne:) u nas nie jest praktykowana cesarka na życzenie... No chyba że chodzisz do ordynatora to wtedy jest taka opcja albo jak jesteś córką/ synową pracownika oddziału ginekologicznego...
 
reklama
Mnie w tym roku na szczęście szał komunii omija. Ale w kwietniue mam drugie urodziny mojego chrześniaka, a 29 kwietnia chrzest siostrzeńca męża.
A ja w październiku mam 30 , fajnie byłoby zrobić imprezę no ale zobaczymy jak to będzie z dzidziusiem i w ogóle :)
 
Do góry