reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ile przytyłyscie od początku ciąży ja przed ważyłam 48 a teraz 12 kg do przodu nie wiem czy to nie za duzo a nie jejm słodkiego w ogóle
Ja zaczynałam od 64.8 teraz mam 70

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ja przy wzroście 170 cm startowałam z wagą 55 kg. Aktualnie ważę 62 ale jakoś szczególnie się tym nie przejmuje, bo nie czuje sie grubo[emoji4]moja mama i siostra w ciąży tyły ok 10 kg a ja ledwo połowę przekroczyłam i już 7 na plusie [emoji39]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja startowałam z 54kg przy wzroście 174. Teraz mam 58kg. Mialam nadzieje, ze nie przekrocze 10kg. Ale juz.wiem, ze będzie ciezko..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
K8y dwie poprzednie ciążę to cc przy 3 to mi nikt sn nie zaproponuje

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny s badacie sobie szyjkę macicy ??
Bo dziś sama sobie badałam i wydaje ni się ze jest miękka i nawet tak jak by opuszek wszedł... dziś w nocy tzn z pon na wt od 3 do 4 miałam ból brzucha taki dziwny myślałam ze pojadę na sor lekarz jutro wiec czekam do jutra ale wiem ze szyjka musi być twarda a nie miękka i boje się ze będzie nie wydolna :-( :(
 
Zosia933 u mnie tez szyjka miekka i rozpulchniona. 22go wizyta i powiem lekarzowi ze ma sprawdzic..
A skurcze przepowiadajace mam dosyc czesto. Ostatnio tez mnie w nocy zlapalo...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta, a a w oparciu o jaką podstawę jesteście w stanie uznać, że z Waszą szyjką podczas samodzielnego badania w domu coś mogloby byc nie w porządku?
Macie punkty odniesienia do innych szyjek, by uznawać, ze dana "miekkosc" jest zbyt miękka i na odwrot?





Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez moja pierwsza ciaza na tym etapie ale ja sb sprawdzam.. tym bardziej ze ten ból brzucha miałam
1518559166-33c9b6156a1af350-aaaaaa.png


Znalazłam jeszcze kilka takich wypowiedzi lekarzy na temat samobadania. Ale wiesz, rób co chcesz, w końcu to Twoja szyjka [emoji6] w każdym razie nie przejmuj się 'wynikami' swojego badania bo sama raczej nie masz porównania i nie wiesz jaka tak naprawdę ta szyjka powinna być.
A bóle ja też mam. Coraz silniejsze, teraz już przy każdej aktywności twardnieje mi brzuch. Przy chodzeniu boli, dziwnie 'ciągnie'. Kurczę z każdym dniem jest coraz gorzej. Jutro spróbuje umówić się do lekarza i zobaczymy... ☹

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry