reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Mam dokładnie taki sam plan na jutro na 12 wizyta potem do pracy z l4, może też kawka będzie ale najbardziej czekam na usg [emoji6] żeby zobaczyć moja dziewczynkę jak sobie rośnie i w ogóle a po południu mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia.[emoji76]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ile przytyłyscie od początku ciąży ja przed ważyłam 48 a teraz 12 kg do przodu nie wiem czy to nie za duzo a nie jejm słodkiego w ogóle
 
A ile przytyłyscie od początku ciąży ja przed ważyłam 48 a teraz 12 kg do przodu nie wiem czy to nie za duzo a nie jejm słodkiego w ogóle
Ja zaczęłam tyc od polowy grudnia i z wagi 48kg teraz mam 52.5kg ...ale wszystko chyba poszło mi w brzuch i boczki....
Jak się czujesz z taka wagą?ja mam nadzieję że na 60kg przy moim 158 cm skończę...
Ja jem to na co mam ochotę...słodkie również ...

 
A ja mam wzrostu 153 ale mówią mi że wog nie widać że aż tyle przytyłam a za to brzuch mam duzy już zaraz jadę do lekarza na wizytę to.sie go zapytam bo ja od początku ciąży tak tyje a zawsze miałam taki problem ze nie mogłam przytc choć chciałam normalnie się czuje właśnie nie jest mi ciężko ani nic
 
A ja mam wzrostu 153 ale mówią mi że wog nie widać że aż tyle przytyłam a za to brzuch mam duzy już zaraz jadę do lekarza na wizytę to.sie go zapytam bo ja od początku ciąży tak tyje a zawsze miałam taki problem ze nie mogłam przytc choć chciałam normalnie się czuje właśnie nie jest mi ciężko ani nic
No aż dziwne że nie czujesz tych kilogramów...Ja też raczej nie latwo mogę przytyć...
a miałaś już krzywą cukrową robiona?
Daj znać co powiedział Ci lekarz.

 
reklama
A tak z innej beczki dziś aplikacja pokazała mi 100 dni do porodu[emoji12]
Trzeba w końcu pomyśleć o liście wyprawkowej...

 
Do góry