reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny ale jestem zła, przyszłam do mojego lekarza (chodzę prywatnie) umówiona na 10:20 a tu przede mną aż 4 pacjentki, więc spokjnie godzina czekania, mało tego są tylko 3 miejsca do siedzenia a na nich jedna pani w ciąży jej mąż i jakaś nastolatka, zadne z nich nie wykazuje chęci ustąpienia miejsca ciazarnym, normalnie brak kultury, musiałam się wygadac bo aż kipie ze złości [emoji36]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ale jestem zła, przyszłam do mojego lekarza (chodzę prywatnie) umówiona na 10:20 a tu przede mną aż 4 pacjentki, więc spokjnie godzina czekania, mało tego są tylko 3 miejsca do siedzenia a na nich jedna pani w ciąży jej mąż i jakaś nastolatka, zadne z nich nie wykazuje chęci ustąpienia miejsca ciazarnym, normalnie brak kultury, musiałam się wygadac bo aż kipie ze złości [emoji36]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Może zapytaj wygodnego pana czy nie zechciałby ustąpić miejsca? Niestety rzadko się zdarza, żeby ktoś zwrócił uwagę na brzuszek, ale w poczekalni do ginekologa to już by wypadało...
 
Dziewczyny ale jestem zła, przyszłam do mojego lekarza (chodzę prywatnie) umówiona na 10:20 a tu przede mną aż 4 pacjentki, więc spokjnie godzina czekania, mało tego są tylko 3 miejsca do siedzenia a na nich jedna pani w ciąży jej mąż i jakaś nastolatka, zadne z nich nie wykazuje chęci ustąpienia miejsca ciazarnym, normalnie brak kultury, musiałam się wygadac bo aż kipie ze złości [emoji36]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
To ci współczuje....Ja też dziś wieczorem mam wizytę dodatkową u Pani u której jeszcze nie bylam więc zobaczymy co zastane....już się doczekać nie mogę bo już 4tygodnie minęły ...A jeszcze do 18.40 muszę czekac[emoji20]

 
To ci współczuje....Ja też dziś wieczorem mam wizytę dodatkową u Pani u której jeszcze nie bylam więc zobaczymy co zastane....już się doczekać nie mogę bo już 4tygodnie minęły ...A jeszcze do 18.40 muszę czekac[emoji20]

Ja też ostatnio byłam 4 tygodnie temu i czekam już jak na szpilkach, ale trzeba jakoś wytrzymać od wizyty do wizyty, pewnie później będą troszkę częstsze :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na szczęście jego Pani weszła do środka i zrobił miejsca także już spokjnie siedzę ale co się zdenerwowałam to moje :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatni na lotnisku miałam taką sytuację że aż mnie zatkało, a jestem na prawdę wyszczekana. Wysiadłam z samolotu z meeega pełnym pęcherzem, tuptam po tych schodkach, ubrana jak eskimos, gorąco mi jak cholera, myślę ' nie dojdę, nie ma szans, normalnie wezmę i się posikam no!' Panika! No więc już prawie biegnę do tej ubikacji, po drodze już rozbieram kurtkę. W tej chwili zauważam ze nie jestem sama w tym maratonie; razem ze mną biegnie kilka innych pań. No więc walizki turkoczą, adrenalina rośnie, ja się już cała spociłam z tego stesu.
Jest WC! UDŁO SIĘ. Ale... wszystkie panie były szybsze więc pozamykały się w kabinach, została tylko jedna kabina i 2 najsłabsze zawodniczki tego wyścigu: ja i gorąca pięćdziesiątka (muszę Wam zwizualizować: na głowie biały tapir, szpileczki, walizeczka Luis Vuitton- no rasowy babsztyl) Popatrzyła na mnie, na mój brzuch, zignorowała to zupełnie i powiedziała z lekką pretensją :'PRZEPRASZAM BARDZO ALE MNIE SIE CHCE' [emoji23] No argument mnie powalił absolutnie. [emoji173]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry