reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, a co polecacie do prania tych małych ciuszków? Jakiś niezwykły płyn/proszek?


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
z proszków lovella, dzidziuś, jelp, z płynów bobini, biały jeleń - te testowałam i moim zdaniem nie ma różnicy :D wg mnie wszystko jedno jeśli dziecko nie będzie uczulać:)
 
reklama
a ja sie zastanawiam z tym praniem.. czy poprostu nie korzystać z tego proszku który mam teraz i dodatkowo płukania nie używać ..
 
a ja sie zastanawiam z tym praniem.. czy poprostu nie korzystać z tego proszku który mam teraz i dodatkowo płukania nie używać ..
któraś dziewczyna pisała, że używała normalnego proszku, tylko sypała dużo mniej + dodatkowe płukanie. pewnie można zwykły proszek, jeśli dziecko nie będzie uczulać
 
To moja druga ciąża. Mam już córeczkę i teraz też będzie dziewczynka. Z wyprawki nie mam kompletnie niczego bo rzeczy oddałam do Domu Samotnej Matki i wszystko będę kompletowała od początku.
 
W temacie prania jeszcze dopytam, doświadczone mamy, a jak z płukaniem? Standardowe czy podwójne, bez płynu, czy może z octem? ;)
Ja prałam w proszku/ płynie z Loveli, do płukania też mają płyny, w Biedronce były zawsze w fajnej cenie..
A później w hipoalergicznych płynach do prania Biały jeleń.
Ja mam program baby protect, tam jest dodatkowe płukanie.
Potem stopniowo próbowałam prać w małej ilości zwykłego proszku czy płynu do prania.
 
Ja do prania używałam Loveli i podobnie do płukania. Dla noworodka tylko pralam i dwa razy płukałam bez plynu bo tak nam doradzila położna (przez ok 1 miesiąc) później już z płynem
 
reklama
Do góry