reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wyobrażam sobie , że bycie w ciąży i posiadanie już dzieci musi być bardzo ciężkie... :) Mnie jeden dzień dał w kość... :p

@emer185 ja piję bardzo dużo wody, ze względu na kamień na nerce, takie zalecenie lekarza i tego staram się trzymać, bo jak przestanę to moze się znowu uaktywnić....
 
reklama
U mnie też ciągłe problemy z bakteriami w moczu (i przed ciążą i w ciąży) więc pije nawet więcej niż 2 litry bo już 3 razy musiałam brać antybiotyk. Nie wiadomo czy nie będę musiała brać antybiotyków przez całą ciążę (!). Zobaczymy po posiewie. Ciężko jest się przyzwyczaić ale pomocne są te wszystkie aplikacje przypominające o piciu wody. U mnie tatusiek spełniał tę rolę, ale pod jego nieobecność apka dwała radę. Szczególnie w pracy. Lekarz ma rację, pij wodę, to bardzooo ważne! Powodzenia ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze jak Was tak czytam to podziwiam z całego serca mamusie w ciąży które mają już jednego szkraba, ba albo więcej!

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak byłam w ciąży z córką to była dziewczyna na forum, kt miała bliźniaki, między nimi i kolejnym dzieckiem miała jakoś 2 lata, może nie całe...
Takim dziewczyną dopiero podziw się należy...[emoji4]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was. Wczoraj miałam napływ energii i najpierw zrobilismy zakupy a później wysprzatalam dom od góry do dołu w najmniejszych zakamarkach a jeszcze ciasto zrobiłam Kinder country normalnie rewelacja :)
I mimo nie przespanej nocy w sumie już 5 z rzędu nie przespanych, bo synek przeziębiony to nie czułam się zmęczona wieczorem. Kupiliśmy wczoraj synkowi łóżko dorosłe mały zadowolony tylko zły był bo matka zapomniała materac zamówić i dzisiaj jedziemy po niego i oduczam go spania że mną. W ostatnim tygodniu odpampersowalam go a był z tym od dawna problem bo był psychicznie zablokowany.
Jeszcze robiłam porządki w ciuchach synka za małe odkladalam na bok i doszłam do wniosku,że będziemy musieli do kupić jakąś szafkę dla małej na rzeczy bo w tej jednej nawet jak się upre to się nie pomieszcza
Malutka już fika co raz to bardziej i czuje ja często kolo pempka.
@maćku ja w pierwszej ciąży tylam po 4kg na miesiąc i lekarka nie robiła ż tego powodu problemów. Nie musiałam odstawiac słodyczy w sumie ja ich praktycznie nie jadłam.
Co do obkurczajacej się macicy to po pierwszym porodzie jakoś nie specjalnie to odczuwalam mam nadzieję że teraz tak samo będzie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łącze się w bólu....Ja wczoraj w końcu wylądowałam na pogotowiu, kaszel tak potworny że słowa nie dało się wydusić z siebie . Dobrze trafiłam bo jest tam oddział ginekologiczny i lekarz który mnie badał poszedł na oddział zapytać co bezpiecznego mi przepisać, dostałam antybiotyk Amotaks i dziś jest lepiej ....Ale katar nie odpuszcza:( A jutro mam połówkowe.
Musimy to przeżyć.
Zdrowia dla Ciebie i maleństwa:)

Teściowej koleżeńska jest pielęgniarka i leczy sie takimi ziołowymi sposobami i pow żeby zaparzyć oregano i wypić ochydnym podobno ale pomaga a na katar napad z rumianku o ile się nie myśle. Wieczorem bd u niej będę robić bo my remont mamy w Donu i dziś się wyprowadzany a jeszcze spakować trzeba jeden pokój a ja nie mam siły
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami maleństwa? Czujecie codziennie czy np macie takie zastoje, że cały dzień nic a na drugi dzień coś tam czuć albo szaleje jak gdyby nigdy nic ;)
Bo ja np we wtorek i środę czułam bardzo mocne kopniaki nawet i cały dzień, nieważne czy leżałam czy siedziałam a od wczoraj właściwie nic, nie zależy to od zjedzenia czegoś ani nic. Od kiedy te ruchy powinny być takie regularne?
Tak myślałam że może jest tak ułożony, że kopie mnie nie w brzuch a od strony pleców i dlatego nie czuć?

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :-) :)
 
To moje pierwsze dziecko wiec niestety nie wiem jak jest z regularnością, mój maluszek kopie zwykle rano i wieczorem. Myślę, że nie ma sie czym zamartwiać, wystarczy czekać. [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie też nie jest to regularnie póki co. Często kopie po jedzeniu niekoniecznie słodkiego. I zwykle wieczorem jak już leżę to rozpoczyna hasanie w brzuszku. Czasem czuje mocniej czasem słabiej. Nie wiem od czego to zależne.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teściowej koleżeńska jest pielęgniarka i leczy sie takimi ziołowymi sposobami i pow żeby zaparzyć oregano i wypić ochydnym podobno ale pomaga a na katar napad z rumianku o ile się nie myśle. Wieczorem bd u niej będę robić bo my remont mamy w Donu i dziś się wyprowadzany a jeszcze spakować trzeba jeden pokój a ja nie mam siły

Właśnie muszę sobie napar z rumianku zrobic:)
Oj współczuję Ci i mam nadziej że czym prędzej się położysz i odpoczniesz
 
reklama
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami maleństwa? Czujecie codziennie czy np macie takie zastoje, że cały dzień nic a na drugi dzień coś tam czuć albo szaleje jak gdyby nigdy nic ;)
Bo ja np we wtorek i środę czułam bardzo mocne kopniaki nawet i cały dzień, nieważne czy leżałam czy siedziałam a od wczoraj właściwie nic, nie zależy to od zjedzenia czegoś ani nic. Od kiedy te ruchy powinny być takie regularne?
Tak myślałam że może jest tak ułożony, że kopie mnie nie w brzuch a od strony pleców i dlatego nie czuć?

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :-) :)

U mnie ruchy wyczuwalne są codziennie, ale nie o stałych porach. Za to czuję go coraz mocniej i brzuch się porusza w miejscach gdzie bardziej dokazuje. Jutro kończę 21tc :)
 
Do góry