reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mnie dziś rozłożyło na dobre... Leżę w łóżku i zdycham - nos zatkany, głowa pęka, gardło drapie, a wczoraj mi się wydawało że jest lepiej. Te ostatnie mocno smogowe dni też na pewno nie pomogły...i dziś mnie jeszcze młodszy o 5 już obudził. Super niedziela, nie ma co....
 
reklama
Można tez na butelce mazakiem wyznaczyć godziny, jaka robią to np ludzie trenujący, dzieła butelkę z wodą na trzy części i opisują godzinę, czyli do danej godziny powinno być tyle wody wypite...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam na zatkany nos zrobić sobie napar dwie łyżki majeranku, łyżka sody, gotując na wolnym ogniu wdychać. Mi pomaga odetkać nos :) trzeba jednak robić to często. Ja gotowałam majeranek tak 3 razy na dzień.
Ja ruchów też nie czuję regularnie. Czasami zdarza się, że cały dzień cisza. Często położę się i czuje bardzo delikatnie. Ostatnio leżałam to ja pod ręką wyczułam, a mój mąż dotykał i nie czuł.
 
Hejka :)
Trzymam kciuki za jutrzejsze połówkowe :D
Co do picia wody to mi też w krew weszło przy karmieniu piersią. Wtedy tyle wody wypijalam, że sama w szoku byłam. Teraz pije jak mi się chce ale bardziej wolę sok pomarańczowy ;)
Taka aplikacja co przypomina o piciu jest fajna. Mój mężuś ma i dzięki niej pije ile trzeba :)

U nas leniwa niedziela. Nawet nie chce się wychodzić z psem na spacer. Ja to bym mogła dziś spędzić cały dzień w łóżku :p:p
 
Co do ruchów to ja czuję zwykle o tej samej porze takie konkretne ruchy. Rano po 9, koło 14, 17 i 23 :D
W między czasie dostanę jakiegoś kopniaka albo czuje jak się maluszek rozpycha w brzuchu jak np. usiade i pewnie gniote trochę brzuch, więc dzidzius zmienia pozycję i daje znać, że ma ciasno ;):p
Jak poleżę np. na lewym boku i przełożenie się na prawy to też czuję rozpychanie i kopniaczki :D
 
Hej Wam :)

Właśnie dzisiaj sobie myślałam o tym, że zdecydowanie za mało piję wody. Dzbanek z plasterkami cytryny i mineralną już przygotowany :) Herbaty ostatnio piłam sporo, bo przy przeziębieniu nic innego za bardzo nie przechodziło mi przez gardło, ale mam nadzieję, że woda wejdzie mi w nawyk :)

Co do ruchów to też niedawno zadawałam takie samo pytanie dziewczynom :D Ja je czuję z dnia na dzień coraz bardziej regularnie. Standardowo po śniadaniu, po południu no i najbardziej szaleje mój maluszek wieczorem- około 22 :) W sumie największą aktywność ma po posiłku, choć nieraz jak sprzątam czy gdzieś idę też czuję delikatne ruchy.

A jako, że właśnie pożarłam talerz pysznego leczo to rozłożyłam się wygodnie i czekam na "znak" :D
 
Hej dziewczyny :) co do tych skurczy macicy, to ja miałam potworne po pierwszym porodzie jak i po drugim, więc teraz też nie nastawiam się inaczej.. Najgozej faktycznie jest podczas gdy dzidziuś pije z piersi ;p ale już w szpitalu położne dawały potrzebującym środki przeciwbólowe, więc w domu też wspomagalam się paracetamolem. A co do strachu przed porodem, to myślę że gorzej tym doświadczonym.. Przy pierwszym to nawet jak są obawy, nie wiadomo co kogo czeka ;) Współczuję chorym mamuśki i zdrówka życzę. Ja przytyłam już z 5kg napewno, ale nie wiem dokładnie ile miałam przed ciąża :)
 
Szukam pomysłów na fajne spędzenie Walentynek z mężem [emoji7], będzie przyjeżdżał na weekend przed Walentynkami i chciałam coś fajnego porobić i ale połowa pomysłów odpada ze względu na ciąże, kręgle, wrotkarnia, jumping, escape roomy, no chyba że takie przygodowe, kino średnio, teatr też. Może macie jakieś pomysły?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szukam pomysłów na fajne spędzenie Walentynek z mężem [emoji7], będzie przyjeżdżał na weekend przed Walentynkami i chciałam coś fajnego porobić i ale połowa pomysłów odpada ze względu na ciąże, kręgle, wrotkarnia, jumping, escape roomy, no chyba że takie przygodowe, kino średnio, teatr też. Może macie jakieś pomysły?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
A coś w stylu "sali zagadek", jeśli chcesz oryginalnie.. [emoji4]


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry