reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie póki co brak linii i pępek wklęsły ale bardziej widoczny ( mam nadzieję że tak zostanie bo brzydzą mnie trochę te wystające pępki :szok: )
Kupiłam sobie dziś w auchanie hantelki 0,5kg, przydadzą się do ćwiczeń, mam nadzieję że dam radę bo i bez nich mi ciężko hihi ;) jak coś to właśnie w auchanie są ładne body w trojpakach za 25 zł, i takie przez głowę i rozpinane po całości. Były i po 5,70zl z fajnymi napisami ale już gorszą jakość.
 
reklama
Ja tej lini nie mam i w pierwszej ciąży też nie miałam. Pępek wklesly tylko trochę plytszy i w poerwszej ciąży też mi nie odstawal pępek.
Mnie boli co jakiś czas z prawej strony brzucha. I e nocy czasami twardnieje mi brzuch.
Samopoczucie mam całkiem dobre nie mam co narzekać. Dzisiaj szylam przez pół dnia ciuszki dla malutkiej i dla siebie parę spódnic bo w szafie pustka.
Jedynie ci mnie dopadło a mi przeszkadza to problemy że spaniem.. budze się w nocy i spać nie mogę. A do mojego polowkowego równo 2 tygodnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktoś wspominał o stelażu wózka żeby można było ustawić dziecko przodem do kierunku jazdy jak i tyłem, z tego co dowiedziałam się kupując wózek to teraz wszystkie spacerówki można przepiac w dowolnym kierunku jazdy :-)

U mnie pępek jest trochę plytszy niż przed ciąża a linia pojawiła się już dawnooo :-)
 
Ja też jestem ciekawa kiedy urodzę. Pierwszy poród 9 dni po terminie, drugi 3 dni po, a teraz też ze 3 dni po mogłabym rodzić, żeby już po zakończeniu roku szkolnego było :p:p:p
 
Ja synka urodziłam 5 dni po terminie więc nie liczę na szybsze rozwiązanie. Termin na 16 a fajnie by było jakbym urodziła 11 to nasza rocznica ślubu :) A 7 znowu siostra ma urodziny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę mnóstwa dziś coś brzuch bolitzn na wysokości pępka może ciut wyżej z prawej strony ale to taki dziwny ból takie kłucie bardziej...
 
Ja też mam latwiejszy dostęp do pępka :D
A linii nie mam jeszcze, przy synku miałam juz w tym tygodniu.
Ja jeżeli pójdzie zgodnie z planem rodzę w terminie ( 2 dni przed ) 22.06
Ale nie wiadomo jak to się potoczy, życzę sobie w tym terminie, bo mój mąż dopiero urlop dostanie :D
 
u mnie linii jeszcze brak, a pępek zrobił się mniej wklęsły, ale nie jest jeszcze wypukły :)

byłam dziś szybkiej wizycie u gina i strasznie się cieszę, bo krzywa cukrowa wyszła dobrze i nie będę musiała badania powtarzać i morfologia mi się poprawiła :):):)
 
Dziewczyny, a ma któraś z Was ZNOWU wzdęcia? :( Ja miałam na początku ciąży, potem cudownie minęły, żeby dopaść mnie ze zdwojoną mocą dwa tygodnie temu :( Koszmar nad koszmary, bo pod pępkiem macica, a cała góra to jedno wielkie wzdęcie - nawet nie umiem powiedzieć czy dół brzucha, czy góra jest twardsza... nawet kurcze odbija mi się, czego nie miałam jeszcze nigdy w życiu :( Strasznie zmęczona tym jestem :(
 
reklama
Dziewczyny, a ma któraś z Was ZNOWU wzdęcia? :( Ja miałam na początku ciąży, potem cudownie minęły, żeby dopaść mnie ze zdwojoną mocą dwa tygodnie temu :( Koszmar nad koszmary, bo pod pępkiem macica, a cała góra to jedno wielkie wzdęcie - nawet nie umiem powiedzieć czy dół brzucha, czy góra jest twardsza... nawet kurcze odbija mi się, czego nie miałam jeszcze nigdy w życiu :( Strasznie zmęczona tym jestem :(
Mi też wróciły wzdęcia też ok 2 tygodni temu ...I brzuch twardy wieczorem...od tygodnia biorę 2*nospe i magnez....ale nie widzę zbytniej poprawy...
Jeszcze dostałam to samo żelazo co wy i zastanawiam się kiedy to brać...niby z pożądnym posiłkiem A ja rano/wieczór magnez więc odpada bo muszą być przynajmniej 2 godziny różnicy między mg i fe a w obiad witaminy ech chyba będę jadła w obiad ...

 
Do góry