reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja pępek mam nadal normalny, ale może to ze względu na warstwę "tluszczyku" :) linii na brzuchu nie mam. A z witamin to biorę Omegamed Optima DHA, Magne B6 i jeszcze lek wzmacniający żyły, gdyż jestem w grupie ryzyka, jeśli chodzi o żylaki..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie mów ja odstawiłam diosmine i cerutin na czczo jak zaszlam i teraz mój zylak się powiekszyl nie mówiąc o pajaczkach....I chyba zacznę brać znów bo to jeszcze przynajmniej 3 miesiące...I kiepsko to widzę...A nosisz jakieś rajstopy,kolanowki możesz coś polecić?zastanawiam się czy nie iść do naczyniowca teraz czy po ciąży?

 
reklama
Co do wzdęć to mnie lapia co kilka dni od początku ciazy (wcześniej nie miałam problemów). Brzuch mam wtedy jak w 9 miesiącu, twardy i boli cały. Ja biorę na to espumisan easy i muszę powiedzieć, że pomaga. Niestety wczoraj mi się skończył i w aptece mają braki... Jutro mam pytać.
Co do witamin ja mam w domu Prenatal Duo ale wzięłam może ze 3-4 tabletki i brzuch mnie bolał po nich. Gin stwierdził, że mam dobrą morfologię, więc nie ma potrzeby, żeby je brać.
Asmag forte biorę i mnie wkurza, bo za każdym razem mam problem z połknięciem, a łykam 3 razy dziennie :(
 
Nic nie mów ja odstawiłam diosmine i cerutin na czczo jak zaszlam i teraz mój zylak się powiekszyl nie mówiąc o pajaczkach....I chyba zacznę brać znów bo to jeszcze przynajmniej 3 miesiące...I kiepsko to widzę...A nosisz jakieś rajstopy,kolanowki możesz coś polecić?zastanawiam się czy nie iść do naczyniowca teraz czy po ciąży?

Ja ogólnie mam stwierdzony I stopień niewydolności zylnej I ginekolog kazała mi odstawić diosmine na czas ciąży. Teraz zażywam Cyclo 3 fort, żeby nie zrobił mi się drugi stopień.. Kazała mi też iść teraz w ciąży do zwykłego chirurga, żeby ocenił "stan moich żył".. Podkolanówek na razie nie stosuje, ale ogólnie stosowałam uciskowe I stopnia - ale to jak jest ciepło na dworze, bo wtedy puchna mi najbardziej nogi..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byliśmy dzisiaj oglądać wózki w stacjonarnym sklepie (zastanawiamy się między dwoma firmami: Anex I Bebetto) - Pani powiedziala nam, że firma Anex bardzo często robi problemy przy oddawaniu ich na gwarancję..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam anexa crossa i super się sprawdza, kiedyś dzwoniła do serwisu bo potrzebowałam dokupić nowy środek do gondoli bo kot mi zniszczył i wszystko załatwili bardzo sprawnie, jest jeszcze strona na fb mama które mają anexa i tam można podpytać :) ja z wyboru jestem zadowolona
 
Mąż ma wirusowe zapalenie gardła i jakieś wżery, nie mam pojęcia co to. Jakieś plamy na gardle...

Oby nie był to tak zwany wirus bostoński "bostonka"...podobno wirus dzieciecy , ale atakuje również osłabiony organizm dorosłego i dorośli przechodzą to dużo gorzej.
Mój mąż miał pod koniec wakacji, tragedia...zaczęło się jak grypa, później tak jak piszesz gardło zaatakowane! Później po ok 3-4 dniach wyszły czerwone krosty na dłoniach i stopach.
Oby u Twojego męża było to tylko zapalenie gardła. Bo mój przeszedł to strasznie.
Zdrowia dla Was:)
 
Mnie wzdęcia teraz też męczą, ledwo cokolwiek zjem mam wrażenie, że pochłonęłam całą zawartość lodówki, a potem się zaczyna "przygoda" że wzdęciami [emoji52] próbowałam już różnych produktów, ale jakoś to nie ma większego znaczenia co zjem tylko u mnie to tak falami, kilka dni jest okey, po czym kolejnych kilka masakra i tak w kółko

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie zgaga zaczyna dopadać.. Coś porobiłam, poschylałam się i trochę mi się odbija takim kwaśno palącym..
Na szczęście kubek zimnego mleka dał radę..
Muszę w migdały się zaopatrzyć. W 1szej ciąży też miewałam zgagę, ale później mnie dopadła i dość łagodnie ją przechodziłam, wystarczyło mleko lub migdały...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży też nie miałam tej linii. Mam nadzieję że teraz też nie będę miała.

Ja biorę Pregna plus. Rano zawsze łykam 1 espumisan. I od tamtej pory wzdęcia minęły. Jak zrobiłam przerwę, to wróciły. Także używam dalej.

U nas dzisiaj mega szczęśliwy dzień [emoji16][emoji16][emoji16] Normalnie człowiek chce się chwalić wszystkim naokoło, ale jeszcze nie chcemy zapeszać. Ehhh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry