reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
No ja sobie dedline na poród wyznaczyłam na 21-26 maj :D w pracy się ze mnie smieją że nawet teraz mam termin swój :p 21 maj to urodziny mojego B a 26 to dzień matki a ja powiedziałam że w tym roku na dzień matki zostanę matką i koniec :)

Mój brat miał się urodzić po 10.11. I wszyscy się śmiali, żeby tylko nie urodził się 1.11 na Święto Zmarłych. Moja mama mówiła, że "zatka się, a nie urodzi 1.11". I co? I 1.11 wylądowała na porodówce ;) Więc uważaj, bo dzidzia może zrobić Ci psikusa i np. urodzić się dzień po Dniu Matki ;)
 
Mój brat miał się urodzić po 10.11. I wszyscy się śmiali, żeby tylko nie urodził się 1.11 na Święto Zmarłych. Moja mama mówiła, że "zatka się, a nie urodzi 1.11". I co? I 1.11 wylądowała na porodówce ;) Więc uważaj, bo dzidzia może zrobić Ci psikusa i np. urodzić się dzień po Dniu Matki ;)
O nie nie nie :) moja córka by mitak nie zrobiła
 
To termin identycznie jak ja :) mój mąż ma urodziny 27 maja i może dzidzia jak się pospieszy trochę to też trafi w jego datę :) fajnie by było :)

Dzisiaj obudziłam się bez tego bólu miednicy, tzn był ale minimalny. Wczoraj o tym poczytałam i może być przyczyna taka że za mało się spaceruje, można potańczyć tak jakby taniec brzucha żeby rozluźnić miednicę i siadać po turecku. Trochę się zastosowałam, potańczyłam przed lustrem co wyglądało komicznie :D nie wiem, może coś tam pomogło.
Czy którejś już pępek zrobił się wypukły? :blink: i czy tylko ja nie mam tej linii na brzuchu, nic a nic, nawet cienia linii? :D

Ja nie mam linii na brzuchu wcale, a pępek mogę wreszcie porządnie umyć [emoji6]
 
To termin identycznie jak ja :) mój mąż ma urodziny 27 maja i może dzidzia jak się pospieszy trochę to też trafi w jego datę :) fajnie by było :)

Dzisiaj obudziłam się bez tego bólu miednicy, tzn był ale minimalny. Wczoraj o tym poczytałam i może być przyczyna taka że za mało się spaceruje, można potańczyć tak jakby taniec brzucha żeby rozluźnić miednicę i siadać po turecku. Trochę się zastosowałam, potańczyłam przed lustrem co wyglądało komicznie :D nie wiem, może coś tam pomogło.
Czy którejś już pępek zrobił się wypukły? :blink: i czy tylko ja nie mam tej linii na brzuchu, nic a nic, nawet cienia linii? :D
Pępek mam normalny a linia od jakichś 3tyg juz jest :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
To termin identycznie jak ja :) mój mąż ma urodziny 27 maja i może dzidzia jak się pospieszy trochę to też trafi w jego datę :) fajnie by było :)

Dzisiaj obudziłam się bez tego bólu miednicy, tzn był ale minimalny. Wczoraj o tym poczytałam i może być przyczyna taka że za mało się spaceruje, można potańczyć tak jakby taniec brzucha żeby rozluźnić miednicę i siadać po turecku. Trochę się zastosowałam, potańczyłam przed lustrem co wyglądało komicznie :D nie wiem, może coś tam pomogło.
Czy którejś już pępek zrobił się wypukły? :blink: i czy tylko ja nie mam tej linii na brzuchu, nic a nic, nawet cienia linii? :D
O to super! Zobaczymy czy nam się maleństwa "zgrają" [emoji2]
Apropo linea negra to u mnie też ani śladu, może pojawi się później, albo może wcale? Nie wiem jak to jest [emoji57]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pati112, tak sobie jeszcze myślałam o tych bolach. W sumie jak spojenie się rozchodzi to boli w kroku i bardzo z przodu, a jeśli biodra to może poprostu więzadła się luzują i Cię pobolewa miednica. Myślę, że lekkie ćwiczenia by na to pomogły :)
 
Do góry