reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
To termin identycznie jak ja :) mój mąż ma urodziny 27 maja i może dzidzia jak się pospieszy trochę to też trafi w jego datę :) fajnie by było :)

Dzisiaj obudziłam się bez tego bólu miednicy, tzn był ale minimalny. Wczoraj o tym poczytałam i może być przyczyna taka że za mało się spaceruje, można potańczyć tak jakby taniec brzucha żeby rozluźnić miednicę i siadać po turecku. Trochę się zastosowałam, potańczyłam przed lustrem co wyglądało komicznie :D nie wiem, może coś tam pomogło.
Czy którejś już pępek zrobił się wypukły? :blink: i czy tylko ja nie mam tej linii na brzuchu, nic a nic, nawet cienia linii? :D

U mnie pępek normalny i lini brak:) przyjdzie w swoim czasie
 
U mnie pępek nie był wypukły w żadnej z ciąż, a linea nagra pojawia się u mnie pod sam koniec ciąży :)
 
A ja dzisiaj w Decathlonie kupiłam sobie strój kąpielowy dla ciężarnych i zamierzamy z mężem ponownie chodzić na basen, mam nadzieję, że regularnie :)
I powiem Wam, że po 1,5h na zakupach byłam padnięta (choć wcześniej w domu tylko odpoczywalam:), aż mąż się zdziwił jak wcześniej dawałam radę pracując.. Na zwolnieniu jestem dopiero 1,5 tygodnia.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom


Też kupiłam parę dni temu ten strój. Jest super, bo nie ciśnie w brzuch. Wyjechaliśmy na ferie i co dzień śmigam w nim basen. :-)
 
To wy liczycie na poród wcześniej, a ja obstawiam, że urodzę po terminie - takie przemyślenia po tym jak bardzo Staś nie śpieszył się na świat ;)

Witam wszystkie nowe mamy - fajnie jak nasze grono się powiększa :D

A co do pępka to mam wklęsły, linii na brzuchu nie mam, za to niektóre znamiona (a mam ich duuuużo) zrobiły mi się dosłownie czarne ;)

Ponawiam prośbę i pytanie, czy na połówkowym usg miałyście w jakiś sposób określone coś odnośnie moczowodów?
Moczowodów jako takich nie da się ocenić w USG (ocenia się tylko nerki i pęcherz), natomiast jeśli pęcherz jest niewypełniony to może sugerować, że upośledzona jest drożność moczowodów.
 
Ja to mam nadzieję że urodze w terminie albo nawet chwilę po...oby tylko nie w dzień Komunii córki... bo i tak może być... :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi linia pojawiła się dość dawno, nawet ze dwa miesiące temu delikatna, teraz bardziej widoczna. Jeśli chodzi o pępek to dalej wklęsły! Zawsze taki miałam i póki co nic się nie zmienia :)
 
reklama
Ja linię już mam, pępek mam wklęsły, ale mniej głęboki niż zwykle.
W 1szej ciąży nie miałam wystającego pępka, tylko właśnie płytszy

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry