reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Zapisalam się do klubu bebiko [emoji5] patrzcie co dostałam [emoji5] termofor z pestek wiśni[emoji4] fajna sprawa [emoji5] a miałam kupić. Samemu tez pewnie da się zrobić
IMG_20180117_144957.jpg


Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20180117_144957.jpg
    IMG_20180117_144957.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 545
reklama
A mnie już nie stresuja te wizyty tylko się bardzo na nie cieszę:)
Ta 1 byla najgorsza, bo bylam 5 tc i nie było nic tylko pęcherzyk i 4 tygodnie czekania... i naraz mialo być serce? Bardzo siw stresowałam tragedia
I potem od razu maly 2.5cm:) z każdą wizyta potem coraz lepiej i teraz juz sie prawie wcale nie stresuje:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Też teraz się już nie stresuje, raczej czekam bo zawsze położna sprawdza tętno dzidzi a miło tego posłuchać przez chwilę ;) A na połówkowe to już mega czekam żeby wiedzieć kto w brzuszku :)
 
Ja też jutro o 13. Mam stresa ale jestem mega podekscytowana. Będzie dobrze!

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
To będziemy razem się wizytowac na polowkowe :-) z jednej strony stres A z drugiej już się nie mogę doczekać. Na szczęście mąż jedzie ze mną :-) trzymam kciuki za was i daj znać jak będzie jutro po :-)
 
reklama
Do góry