reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny , dziś miałam wizytę kontrolną u mojego gin.
Maleństwo waży 260 g 19 tydz , niestety odwrócił się tyłem i nie udało się zobaczyć kto tam mieszka....Ale najważniejsze że wszystko dobrze:) 29 styczeń połówkowe mamy.
Gratuluję udanych wizyt:)
A ciśnienie to ja ciągle mam 110/60 lub 100/60
 
ja mam niedobory żelaza i dostałam na to tardyferon od swojego gina. objawy to senność, zmęczenie i krew mi się z nosa puszcza


Dzięki, może to zmęczenie tylko dzisiaj, zobaczymy jak jutro a krew z nosa kilka razy mi się zdarzało ale nie jakoś nagminnie.

Ja nie wiem czy mam niedobór, ale Pani dr zaleciła 3 razy dziennie po 2 tabletki magB6 ze względu na zdarzajace sie twardnienie brzuszka i pomaga :)[/QUOT


Dzięki. Dzisiaj też mam oprócz tych dziwnych skurczy twardy brzuch momentami, więc może to ten magnez , na nast wizycie zapytam. Ale mały w brzuchu harcuje więc pewnie wszystko ok.
 
Dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to ciążowe zapalenie dziąseł? Byłam u stomatologa, płukam tym różowym płynem na E, czy mogę zrobić coś jeszcze?
mi zalecił masowanie dziąseł i stosowanie irygatora. do tego powiedział by, ze szczoteczki elektrycznej przerzucić się na szczoteczkę soniczną. Jest troszkę lepiej, ale i tak zdarza się, że dziąsła krwawią :( na szczęście szybko przestają, ale na początku zdarzało się, że w nocy wstawałam i ślina była czerwona.
 
Też mam twardy bolacy brzuch...[emoji20] kilka dni temu skończył mi się magnez jutro już biorę tak jak przedtem 2 razy dziennie...Mam nadzieję że szybko się ustabilizuje...bo dziś cały dzień przez to z dupy...

 
mi zalecił masowanie dziąseł i stosowanie irygatora. do tego powiedział by, ze szczoteczki elektrycznej przerzucić się na szczoteczkę soniczną. Jest troszkę lepiej, ale i tak zdarza się, że dziąsła krwawią :( na szczęście szybko przestają, ale na początku zdarzało się, że w nocy wstawałam i ślina była czerwona.
Moje dziąsła też są bardziej rozpulchnione [emoji16] też krwawia ...bo dostaje się między nie jedzenie...dlatego mam sobie kupić szczoteczke jednopeczkowa...

 
reklama
Do góry