reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

ja jutro mam wizytę o 16:00 już się nie mogę doczekać. A stresuje się troszkę, bo już 3 tygodnie nie byłam :) I mam dostać skierowanie na drugie prenatalne.
Może się w końcu dowiemy czy będzie Antoś czy Oliwia :D
 
reklama
Dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to ciążowe zapalenie dziąseł? Byłam u stomatologa, płukam tym różowym płynem na E, czy mogę zrobić coś jeszcze?
 
Powodzenia na wizytach :) moje połówkowe we wtorek :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma niedobory magnezu albo żelaza i bierze jakieś dodatkowe suplement? Jakie macie objawy?
Ja dzisiaj mam dziwne bóle brzucha, niby nie są tak bolesne jak na początku ciąży miało to miejsce ale mało przyjemne, nie wygląda mi to na skurcze braxtona-hicksa, o których dzisiaj trochę poczytałam, ale może się nie znam :sorry2: Poza tym jestem jakaś senna, zmęczona itp. Przyznam że dawno nie miałam badanej krwi, a lekarza mam dopiero w przyszły czwartek.
 
Powodzenia na wizytach :) moje połówkowe we wtorek :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma niedobory magnezu albo żelaza i bierze jakieś dodatkowe suplement? Jakie macie objawy?
Ja dzisiaj mam dziwne bóle brzucha, niby nie są tak bolesne jak na początku ciąży miało to miejsce ale mało przyjemne, nie wygląda mi to na skurcze braxtona-hicksa, o których dzisiaj trochę poczytałam, ale może się nie znam :sorry2: Poza tym jestem jakaś senna, zmęczona itp. Przyznam że dawno nie miałam badanej krwi, a lekarza mam dopiero w przyszły czwartek.
Dziś jest kiepskie ciśnienie. Położna mi mierzyła i mówiła że dziś taki dzień, że wszystko u mnie ok poza tym ciśnieniem. I pewnie przez to senność i zmęczenie...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś jest kiepskie ciśnienie. Położna mi mierzyła i mówiła że dziś taki dzień, że wszystko u mnie ok poza tym ciśnieniem. I pewnie przez to senność i zmęczenie...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki, o tym ciśnieniu też pomyślałam ;) oby jutro było lepiej :)
 
Powodzenia na wizytach :) moje połówkowe we wtorek :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma niedobory magnezu albo żelaza i bierze jakieś dodatkowe suplement? Jakie macie objawy?
Ja dzisiaj mam dziwne bóle brzucha, niby nie są tak bolesne jak na początku ciąży miało to miejsce ale mało przyjemne, nie wygląda mi to na skurcze braxtona-hicksa, o których dzisiaj trochę poczytałam, ale może się nie znam :sorry2: Poza tym jestem jakaś senna, zmęczona itp. Przyznam że dawno nie miałam badanej krwi, a lekarza mam dopiero w przyszły czwartek.
ja mam niedobory żelaza i dostałam na to tardyferon od swojego gina. objawy to senność, zmęczenie i krew mi się z nosa puszcza
 
reklama
Powodzenia na wizytach :) moje połówkowe we wtorek :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma niedobory magnezu albo żelaza i bierze jakieś dodatkowe suplement? Jakie macie objawy?
Ja dzisiaj mam dziwne bóle brzucha, niby nie są tak bolesne jak na początku ciąży miało to miejsce ale mało przyjemne, nie wygląda mi to na skurcze braxtona-hicksa, o których dzisiaj trochę poczytałam, ale może się nie znam :sorry2: Poza tym jestem jakaś senna, zmęczona itp. Przyznam że dawno nie miałam badanej krwi, a lekarza mam dopiero w przyszły czwartek.

Ja nie wiem czy mam niedobór, ale Pani dr zaleciła 3 razy dziennie po 2 tabletki magB6 ze względu na zdarzajace sie twardnienie brzuszka i pomaga :)
 
Do góry