reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Zdecydowalyscie już który fotelik? Tyle tego... cena u mnie nie gra roli - szukam i szukam i zdecydować nie mogę...
1 kryterium najważniejsze - bezpieczeństwo
No i 2-fajbie by było żeby"pasowało "do większości wózków bp tego też jeszcze nie wybraliśmy

9ewnqqmzi7le71mi.png
Fotelik oprocz bezpieczenstwa musi też pasowac do auta. I nie chodzi tu o dopasowanie kolorystyczne :) najlepiej jechać do sklepu z fotelikami i poprosic speców o poradę. W wiekszości sklepow pozwalają przymierzyć fotelik do samochodu :)
 
reklama
ja polecam portal fotelik.info. jest tam porównanie fotelików, oceny bezpieczeństwa testy zderzeniowe itd. Generalnie dla mnie wygląd jest ostatnim kryterium, bezpieczeństwo i testy są najważniesze. Fotelik to jedna z rzeczy przy zakupie których nie narzucamy sobie ograniczenia cenowego. Ma być bezpiecznie, teraz mamy cybex :)
 
Ja nie mam dzieci ale ten zestaw pielęgnacyjny też będę kupowała wszystko osobno, nawet taniej wyjdzie.
A mi nie wiem co wczoraj się stało, bo do maluszka nic nie kupuję na razie, oglądam w internetach itp a wczoraj w Biedronce zobaczyłam książki dla dzieci i tak spontanicznie wzięłam! nie tam jakąś czarno-białą dla niemowląt tylko taką do poczytania,zobaczyłam że jest tylko taka jedna i stwierdziłam że muszę ją kupić - Samochód elektryczny Antka :D w domu już na głos przeczytałam brzuszkowi, ale by było jakby się okazało że to nie Antek siedzi w brzuchu a jednak dziewczynka :-D
Wracając z Biedronki mijała mnie kobiecina z ładnym wózkiem, chyba Adamex i miałam ochotę zapytać o ten wózek, jak się jeździ i wogóle, ale jakoś głupio :D poza tym dziwnie patrzyła, bo mierzyłam ten wózek wzdłuż i wszerz :evil:
 
Ja nie mam dzieci ale ten zestaw pielęgnacyjny też będę kupowała wszystko osobno, nawet taniej wyjdzie.
A mi nie wiem co wczoraj się stało, bo do maluszka nic nie kupuję na razie, oglądam w internetach itp a wczoraj w Biedronce zobaczyłam książki dla dzieci i tak spontanicznie wzięłam! nie tam jakąś czarno-białą dla niemowląt tylko taką do poczytania,zobaczyłam że jest tylko taka jedna i stwierdziłam że muszę ją kupić - Samochód elektryczny Antka :D w domu już na głos przeczytałam brzuszkowi, ale by było jakby się okazało że to nie Antek siedzi w brzuchu a jednak dziewczynka :-D
Wracając z Biedronki mijała mnie kobiecina z ładnym wózkiem, chyba Adamex i miałam ochotę zapytać o ten wózek, jak się jeździ i wogóle, ale jakoś głupio :D poza tym dziwnie patrzyła, bo mierzyłam ten wózek wzdłuż i wszerz :evil:

Ja kupując wózek dla synka często kogoś zaczepiałam żeby podpytać co i jak. Potem mnie też zaczepiano jak jeździłam swoim.
 
Ja takie poranki to mogę mieć
Obudził mnie moj bobas 10 min przed budzikiem, nie wiedziałam co się dzieje a on tak się wiercił pierwsze się wystraszyłam bo pierwszy raz tak bardzo to czułam :-) :)
 
No wg mnie Jak jest 16+1, czyli skończone 16 tygodni i 1 dzień to jest to siedemnasty tydzień - w sumie tak samo jak z wiekiem - mam skończone 33 lata, a teraz leci mi 34 rok ;)
Ale ginekolodzy zawsze liczą skończone tygodnie ciąży, czyli tak jak dziewczyny pisały 18+1 czyli niby 19 tydzień ale 18.
Ja zawsze jak ktoś pyta to mówię "18 skończony", albo "w trakcie 19 tygodnia" i wtedy nie ma wątpliwości...[emoji6]
 
Ale ginekolodzy zawsze liczą skończone tygodnie ciąży, czyli tak jak dziewczyny pisały 18+1 czyli niby 19 tydzień ale 18.
Ja zawsze jak ktoś pyta to mówię "18 skończony", albo "w trakcie 19 tygodnia" i wtedy nie ma wątpliwości...[emoji6]
Też mówię "no leci już....np 17ty" [emoji14]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
Ie wiem która wczoraj mówiła o smmyku ale przed snem weszłam zobaczyć i tak korci... Ale czekam do wieczora bo mam nadzieję że poznam płeć [emoji16]
Śniło mi się że ta koleżanka (nie pamiętam która z Was to była) kupiła unisex ale się okazało ze będzie dziewczynka i wszystkie takie bstdziej chłopięce mi poczta wysłała [emoji23] i ja poszłam na badanie i okazało się że dziewczynka i to odsyłalm [emoji23] ah te sny. No nic, wstałam o 7 na siku bo mąż się zbierał do pracy, poszłam spać dalej i.. teraz się przebudziłam!
Muszę wstać coś zjeść bo pod ręką tylko woda i czekolada która już wcisnęłam [emoji23]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry