reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja właśnie też ten wózek kupiłam :-)
Ja miałam okazję jeździć chwilę wózkiem koleżanki, ale tak się składa że będzie go sprzedawać prawdopodobnie koło wiosny, wtedy da mi znać, podjedziemy na spokojnie z mężem zobaczymy jak spacerówka wygląda, bo nie widziałam, no i jak wygląda złożony, bo on jest duży, ale wydaje mi się że więcej miejsca, od tego kt mieliśmy przy córce nie będzie zajmował więc luz. Bagażnik pojemny mamy w naszym suvie więc luz

Pati jasne że lepiej używany, przejrzyj olx, na pewno wcześniej czy później znajdziesz jakiś kt Ci się podoba.
 
reklama
A czy do tego stelaża można podłączyć fotelik z auta , jeśli tak to z jakich np czy z większości?

A co z kolorem?
Im ciemniejszy tym b funkcjonalny... Ale kurde w lecie taki ciemny też nie bardzo:/ co myślicie?

9ewnqqmzi7le71mi.png
Myśmy mieli dla córki po jej kuzynach wózek czarny z małymi zielonymi wstawkami, dla mnie czarny wózek dla dziecka to koszmar jakiś, jest tyle ładnych kolorów... Jakby jeszcze miał więcej tego zielonego a nie 2 małe wstawki to by lepiej wyglądała...
Ten bartella ma też serie Dream ciollction, wtedy gondola jest w ładne kolorowe obrazki, normalna seria też ma sporo kolorów, czyli do wyboru do koloru..
 
Te książeczki z biedronki są super, mój synek ma tą serie :) Ktoś zawsze kupił mu w prezencie i uzbierala sie kolekcja :) Są super, dla starszaków też, bo z tyłu są pytania, mój syn teraz na tym etapie odpowiada co czytaliśmy. O Antku jeszcze nie mamy książeczki, muszę u nas zobaczyć.
 
Ja miałam okazję jeździć chwilę wózkiem koleżanki, ale tak się składa że będzie go sprzedawać prawdopodobnie koło wiosny, wtedy da mi znać, podjedziemy na spokojnie z mężem zobaczymy jak spacerówka wygląda, bo nie widziałam, no i jak wygląda złożony, bo on jest duży, ale wydaje mi się że więcej miejsca, od tego kt mieliśmy przy córce nie będzie zajmował więc luz. Bagażnik pojemny mamy w naszym suvie więc luz

Pati jasne że lepiej używany, przejrzyj olx, na pewno wcześniej czy później znajdziesz jakiś kt Ci się podoba.

Ja tym razem raczej będę szukała wózka, który się łatwo składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. No i przeraża mnie opcja przewożenia gondoli w aucie, choć niby mamy duży bagażnik, ale primo - stelaż, secundo - gondola! No i całe auto zapchane :) Dla starszej córki mieliśmy wózek od mojej siostry, Mutsy na dużych kołach, który nie miał tradycyjnej gondoli, tylko takie coś pomiędzy gondolą, a fotelikiem samochodowym. Teraz już takich nie ma niestety. Szukałam zdjęcia w necie, ale nawet tam już się takiej wersji Mutsy'ego nie znajdzie :) Służyło to jako fotelik w aucie, ale było od niego szersze i dziecko miało większą swobodę ruchu. Nie było też tak bardzo zabudowane od strony nóżek. Za to stelaż z tymi dużymi kołami był okropny! Zajmował cały bagażnik, więc jak tylko się dało, przesiedliśmy się do składanej spacerówki, a Mutsy w wersji "spacerowej" był używany tylko na spacery koło domu. Do auta tylko składana " w parasolkę" spacerówka. Teraz mam na oku Babyzen Yoyo Link do: Babyzen Yoyo+ 2016 Stroller Bundle (0+ & 6+), Ginger With White Frame, on też nie ma typowej gondoli, składa się co prawda nie "w parasolkę", ale tak jakby "w kostkę", że spokojnie można go brać do samolotu jako bagaż podręczny. Miała ten wózek znajoma i powiedziała mi, że przy pierwszym dziecku kupowali wszystkiego dużo i duże. A potem coraz mniej (mają 3 dzieci) i ten wózek mieli właśnie przy trzecim dziecku. Była z niego mega zadowolona, więc ja jak na razie obstawiam ten. Jak będziecie wybierać wózek, to oprócz designu, weźcie pod uwagę również to, czy łatwo się go składa, czy zmieści się w aucie jak np. będziecie jechać na wakacje i w bagażniku potrzebne będzie jeszcze miejsce na walizki, czy łatwo się prowadzi. Ja z pewnością nie zdecyduje się już na wózek z dużymi kołami, bo nie planuję jazdy po dzikich terenach, a nawet jak się taki trafi, to pewnie raz na ruski rok i wtedy dziecko mogę wsadzić do chusty, żeby go nie wytrzepało i po problemie :)
 
U nas są w domu różne zabawki. Synek ma czasem banię, że bawi się pluszakami kiedyś był ich tatą, ostatnio lekarzem :) Karmił, przewijał, ubierał.
 
@AgaRS90 ja mam bardzo jasno szary ż białym akcentem i białym stelażem. Używany był w sumie rok i nie ma najmniejszych zabrudzeń na materiale ja w życiu nie kupilabym ciemnego bo nie lubię [emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak samo. Mam jasny szary i super materiał. Jak ubrudziłam pudrem z twarzy to ściereczka z wodą i zeszło wszystko bez tarcia itp. ciemne też mi się nie podobają.
 
Ja tym razem raczej będę szukała wózka, który się łatwo składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. No i przeraża mnie opcja przewożenia gondoli w aucie, choć niby mamy duży bagażnik, ale primo - stelaż, secundo - gondola! No i całe auto zapchane :) Dla starszej córki mieliśmy wózek od mojej siostry, Mutsy na dużych kołach, który nie miał tradycyjnej gondoli, tylko takie coś pomiędzy gondolą, a fotelikiem samochodowym. Teraz już takich nie ma niestety. Szukałam zdjęcia w necie, ale nawet tam już się takiej wersji Mutsy'ego nie znajdzie :) Służyło to jako fotelik w aucie, ale było od niego szersze i dziecko miało większą swobodę ruchu. Nie było też tak bardzo zabudowane od strony nóżek. Za to stelaż z tymi dużymi kołami był okropny! Zajmował cały bagażnik, więc jak tylko się dało, przesiedliśmy się do składanej spacerówki, a Mutsy w wersji "spacerowej" był używany tylko na spacery koło domu. Do auta tylko składana " w parasolkę" spacerówka. Teraz mam na oku Babyzen Yoyo Link do: Babyzen Yoyo+ 2016 Stroller Bundle (0+ & 6+), Ginger With White Frame, on też nie ma typowej gondoli, składa się co prawda nie "w parasolkę", ale tak jakby "w kostkę", że spokojnie można go brać do samolotu jako bagaż podręczny. Miała ten wózek znajoma i powiedziała mi, że przy pierwszym dziecku kupowali wszystkiego dużo i duże. A potem coraz mniej (mają 3 dzieci) i ten wózek mieli właśnie przy trzecim dziecku. Była z niego mega zadowolona, więc ja jak na razie obstawiam ten. Jak będziecie wybierać wózek, to oprócz designu, weźcie pod uwagę również to, czy łatwo się go składa, czy zmieści się w aucie jak np. będziecie jechać na wakacje i w bagażniku potrzebne będzie jeszcze miejsce na walizki, czy łatwo się prowadzi. Ja z pewnością nie zdecyduje się już na wózek z dużymi kołami, bo nie planuję jazdy po dzikich terenach, a nawet jak się taki trafi, to pewnie raz na ruski rok i wtedy dziecko mogę wsadzić do chusty, żeby go nie wytrzepało i po problemie :)
Dokładnie funkcjonalność przede wszystkim;) No i jak wygląda bagażnik po włożeniu wózka. Dlatego ja wstępnie obstawiam ten Adamex, ale jak znajoma będzie go sprzedawać to podjedziemy zobaczymy go na spokojnie, złożymy i włożymy do bagażnika..
 
Jestem po usg na NFZ ...dzidzia dziś ułożona głową do dołu lekarz nie do końca był pewien że dziewczynka bo dokładnie nie widział...Ja sprawdzał płeć to ponad pepkiem jeździł tak wysoko!może dlatego mnie zaczął dusić ten żołądek bo macica już się podniosła? Trochę się uspokoilam...chciałabym żeby mi ktoś tak powiedział że jest zdrowe...A oni tylko asekuracyjnie że usg nigdy nie daje pewności....

 
Ah temat wózka ostatnio mi mocno zaprząta głowę, wiadomo ideałów nie ma szczególnie jak się chce przeznaczyć na to jakiś sensowny budżet. U mnie problem jest taki że mieszkamy w bloku bez windy i nie za bardzo jest miejsce żeby nawet sam stelaż gdzieś przypiąć czy zostawić. Więc jak kupię duży i ciężki to będę się męczyć. Kolejna kwestia to nasze auto (corsa), które ma ograniczone możliwości. Ale jak patrzę na te lżejsze, miejskie wózki to znowu mam objawy czy poradzą sobie na naszych lubelskich chodnikach ;) Fajne recenzje robi domowa.tv i dziś natknęłam się tam na ciekawy wózek spacerowy z możliwością dokupienia gondoli Joie Mytrax. Czy któraś z Was zetknęła się z tym wózkiem? Bardzo spodobał mi się wygląd, taki minimalistyczny, ma amortyzację i pompowane koła a przy tym waży niecałe 12kg. Fajne jest też to że spacerówka składa się cała bez wyjmowania siedzenia i cena też ok.
 
reklama
Jestem po usg na NFZ ...dzidzia dziś ułożona głową do dołu lekarz nie do końca był pewien że dziewczynka bo dokładnie nie widział...Ja sprawdzał płeć to ponad pepkiem jeździł tak wysoko!może dlatego mnie zaczął dusić ten żołądek bo macica już się podniosła? Trochę się uspokoilam...chciałabym żeby mi ktoś tak powiedział że jest zdrowe...A oni tylko asekuracyjnie że usg nigdy nie daje pewności....

A na połówkowe do innego dr niż ostatnio nie chcesz iść?
 
Do góry