reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nooo jutro zaczynamy 18 tydz:)
A narazie to podczas przekładania dłoni do podbrzusza i jak się mega skupię, na mocniejsze doznania zdaje sobie sprawę że muszę poczekać:)
Ale już niebawem[emoji173]
A jutro o 18 wizyta! [emoji7][emoji7][emoji7]

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja jutro o 17 mam połówkowe :D
 
reklama
A jak liczycie, w ktorym tygodniu jestescie?
Np. 16+1 to dla Was 16 tydzien czy 17 tydzien?

Moja lekarka zaleca zanizać, czyli jak 16+1 to tydzien 16 i tak tez sie posliguje.

Ja w pierwszej ciazy pierwsze ruchy czulam w 19 tc. I majac w pamieci pozniejsze kopniaki do niczego mi sie nie spieszy :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wg mnie Jak jest 16+1, czyli skończone 16 tygodni i 1 dzień to jest to siedemnasty tydzień - w sumie tak samo jak z wiekiem - mam skończone 33 lata, a teraz leci mi 34 rok ;)
 
Sama dla siebie 19+5 nazywam 20-tym tygodniem, ale dla każdego ginekologa to 19 tydzień, oni zawsze liczą skończone ;)
 
Zdecydowalyscie już który fotelik? Tyle tego... cena u mnie nie gra roli - szukam i szukam i zdecydować nie mogę...
1 kryterium najważniejsze - bezpieczeństwo
No i 2-fajbie by było żeby"pasowało "do większości wózków bp tego też jeszcze nie wybraliśmy

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Zdecydowalyscie już który fotelik? Tyle tego... cena u mnie nie gra roli - szukam i szukam i zdecydować nie mogę...
1 kryterium najważniejsze - bezpieczeństwo
No i 2-fajbie by było żeby"pasowało "do większości wózków bp tego też jeszcze nie wybraliśmy

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja mam Maxi Cosi Pebble Plus i mi się podoba ;) Do naszego wózka pasuje - przy Stasiu mieliśmy CabrioFix i byliśmy zadowoleni więc długo się nie zastanawialiśmy i wzięliśmy jego nastepcę - oczywiście z bazą do auta :D

i-maxi-cosi-pebble-plus-mosaic-blue-0-13-kg.jpg
 
Nooo jutro zaczynamy 18 tydz:)
A narazie to podczas przekładania dłoni do podbrzusza i jak się mega skupię, na mocniejsze doznania zdaje sobie sprawę że muszę poczekać:)
Ale już niebawem[emoji173]
A jutro o 18 wizyta! [emoji7][emoji7][emoji7]

9ewnqqmzi7le71mi.png
Zazdroszczę! Ja dopiero za tydzień. A moja najbardziej dokuczliwą dolegliwością ciążową są niestanne 'schizy', i im dłużej czekam na wizytę tym bardziej się martwię... o wszystko. A jeszcze dziś znów biegam do wc co 10 minut i piecze przy oddawaniu moczu więc podejrzewam że znowu bakteria mi się przeplatała... W 13 tygodniu brałam antybiotyki... i znów. Jak myślicie, biec do położnej już z tymi bakteriami czy czekać ten tydzień?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zazdroszczę! Ja dopiero za tydzień. A moja najbardziej dokuczliwą dolegliwością ciążową są niestanne 'schizy', i im dłużej czekam na wizytę tym bardziej się martwię... o wszystko. A jeszcze dziś znów biegam do wc co 10 minut i piecze przy oddawaniu moczu więc podejrzewam że znowu bakteria mi się przeplatała... W 13 tygodniu brałam antybiotyki... i znów. Jak myślicie, biec do położnej już z tymi bakteriami czy czekać ten tydzień?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Biec do lekarza, dlaczego do poloznej?




Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry