reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja nie mam dzieci ale ten zestaw pielęgnacyjny też będę kupowała wszystko osobno, nawet taniej wyjdzie.
A mi nie wiem co wczoraj się stało, bo do maluszka nic nie kupuję na razie, oglądam w internetach itp a wczoraj w Biedronce zobaczyłam książki dla dzieci i tak spontanicznie wzięłam! nie tam jakąś czarno-białą dla niemowląt tylko taką do poczytania,zobaczyłam że jest tylko taka jedna i stwierdziłam że muszę ją kupić - Samochód elektryczny Antka :D w domu już na głos przeczytałam brzuszkowi, ale by było jakby się okazało że to nie Antek siedzi w brzuchu a jednak dziewczynka :-D
Wracając z Biedronki mijała mnie kobiecina z ładnym wózkiem, chyba Adamex i miałam ochotę zapytać o ten wózek, jak się jeździ i wogóle, ale jakoś głupio :D poza tym dziwnie patrzyła, bo mierzyłam ten wózek wzdłuż i wszerz :evil:
Adamex bartella miałam w łapach i super,solidna, aluminiowa rama, skrętne koła, niemalże "sam jechał"..[emoji38]
A co do książki o autach to się nie przejmuj, bo czemu dziewczynka nie miałaby takich czytać?? Moja ma różne książeczki od księżniczek po traktory moim zdaniem to jest dobre.
Zabawki też ma różne, klocki, lalki, całe stado little pony, auta, auteczka itp..
No i oczywiście skrzynkę zestawów do Play doh. [emoji3]
 
reklama
Witam nową mamusię, rozgość się.
Kciuki za wszystkie wizyty najbliższe!
Miłego dnia wszystkim życzę.
U nas drugi dzień szarugi, przepsaduje co chwila, pogoda iście barowa.[emoji21]
 
Ja nie mam dzieci ale ten zestaw pielęgnacyjny też będę kupowała wszystko osobno, nawet taniej wyjdzie.
A mi nie wiem co wczoraj się stało, bo do maluszka nic nie kupuję na razie, oglądam w internetach itp a wczoraj w Biedronce zobaczyłam książki dla dzieci i tak spontanicznie wzięłam! nie tam jakąś czarno-białą dla niemowląt tylko taką do poczytania,zobaczyłam że jest tylko taka jedna i stwierdziłam że muszę ją kupić - Samochód elektryczny Antka :D w domu już na głos przeczytałam brzuszkowi, ale by było jakby się okazało że to nie Antek siedzi w brzuchu a jednak dziewczynka :-D
Wracając z Biedronki mijała mnie kobiecina z ładnym wózkiem, chyba Adamex i miałam ochotę zapytać o ten wózek, jak się jeździ i wogóle, ale jakoś głupio :D poza tym dziwnie patrzyła, bo mierzyłam ten wózek wzdłuż i wszerz :evil:
Ja kupiłam taka czarno-biała bo była mega tania;D

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Adamex bartella miałam w łapach i super,solidna, aluminiowa rama, skrętne koła, niemalże "sam jechał"..[emoji38]
A co do książki o autach to się nie przejmuj, bo czemu dziewczynka nie miałaby takich czytać?? Moja ma różne książeczki od księżniczek po traktory moim zdaniem to jest dobre.
Zabawki też ma różne, klocki, lalki, całe stado little pony, auta, auteczka itp..
No i oczywiście skrzynkę zestawów do Play doh. [emoji3]
Ja właśnie też ten wózek kupiłam :-)
 
@AgaRS90 ja mam bardzo jasno szary ż białym akcentem i białym stelażem. Używany był w sumie rok i nie ma najmniejszych zabrudzeń na materiale ja w życiu nie kupilabym ciemnego bo nie lubię [emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adamex bartella miałam w łapach i super,solidna, aluminiowa rama, skrętne koła, niemalże "sam jechał"..[emoji38]
A co do książki o autach to się nie przejmuj, bo czemu dziewczynka nie miałaby takich czytać?? Moja ma różne książeczki od księżniczek po traktory moim zdaniem to jest dobre.
Zabawki też ma różne, klocki, lalki, całe stado little pony, auta, auteczka itp..
No i oczywiście skrzynkę zestawów do Play doh. [emoji3]

Właśnie ten Adamex Bartella wydaje mi się taki solidny, ale gdzieś w sklepie bym chciała go dokładniej obejrzeć, poza tym mocno zastanawiam się nad kupnem używanego bo ludzie sprzedają w stanie nawet idealnym a za połowę ceny, a jakby jeszcze ten model by się udało to już mega :)
Dziewczynce oczywiście też bym czytała, chodziło mi o imię w książeczce, jeszcze nie widziałam książki o Anielce :) moim siostrzeńcom kupiłam wózek dla lalek jak byli mali i kuchnię zabawkową do gotowania, obie zabawki się sprawdziły, ogólnie jestem daleka do przypisywania ról chłopiec-dziewczynka :) a w żłobku chłopcom z długimi włosami robiłam nawet kitki i nie widziałam w tym nic złego, bo dlaczego mieliby jeść swoje włosy, chociaż niektórym pasowały długie ;)
 
Ja kupiłam taka czarno-biała bo była mega tania;D

9ewnqqmzi7le71mi.png
Dla niemowlaków najlepiej czarno białe książeczki bo one tylko takie mocne kontrasty widzą, potem dochodzi kolor czerwony do tego, albo ostre jak pomarańczowy..
Te książeczki są super, mam po córce czarno białe właśnie a także czarno biało czerwone/ pomarańczowe, dla ciut starszych dzieci.
W Biedronce często się pojawiają, a w starym realu też były swego czasu tanie, nie wiem jak teraz jak reale przejął auchan..
 
reklama
Dla niemowlaków najlepiej czarno białe książeczki bo one tylko takie mocne kontrasty widzą, potem dochodzi kolor czerwony do tego, albo ostre jak pomarańczowy..
Te książeczki są super, mam po córce czarno białe właśnie a także czarno biało czerwone/ pomarańczowe, dla ciut starszych dzieci.
W Biedronce często się pojawiają, a w starym realu też były swego czasu tanie, nie wiem jak teraz jak reale przejął auchan..
Wiem właśnie dlatego też je kupiłam [emoji7] da super

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry