reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Jestem już w pracy po kawce.. :) i powiem Wam Dziewczyny, że strasznie zaczęłam się męczyć.. np. mam czasami tak, że ubiorę się, pomaluję itd. i muszę usiąść odpocząć, bo jestem zmęczona. Dzisiaj w pracy poszłam po wodę, umyłam kubek wróciłam i... czuję się padnięta. Czy też ma tak któraś z Was? Aż boję się pomyśleć, co będzie w późniejszym etapie ciąży.. wiem, że to co mam teraz jest "normalne" - jest to jedna z przypadłości 4 miesiąca opisana w książce o ciąży, którą czytam...
Mam to samo, a schody to jak olimpiada już :/

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny. Ja od rana w pracy. Dziś jakoś wyjątkowo nie chciało mi się wstać. Mały w brzuszku harcuje a mama pracuje. Przynioslam sobie poduszek do pracy pod tyłek bo ostatnio.boli mnie coś kość ogonowa i ból promienuje na posladek. Ma tak któraś z Was? Jak sobie pomóc?
 
Czesc Dziewczyny. Ja od rana w pracy. Dziś jakoś wyjątkowo nie chciało mi się wstać. Mały w brzuszku harcuje a mama pracuje. Przynioslam sobie poduszek do pracy pod tyłek bo ostatnio.boli mnie coś kość ogonowa i ból promienuje na posladek. Ma tak któraś z Was? Jak sobie pomóc?
Ja odczuwam duży dyskomfort jak za długo siedzę zwłaszcza na twardym.
 
dziewczyny jest robocza lista mam czerwcowych (31 mam! :))
Link do: Lista obecności czerwcowych mam
jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam - trochę nas jest i mogłam przeoczyć, odezwijcie się to dopiszę :)

wpisujcie w tym wątku terminy porodów, płeć i ewentualnie wybrane imię, to pouzupełniam i poukładam wtedy nas wg dat :)
jeśli któraś ma inny pomysł na to, jak ma lista wyglądać, to dajcie znać proszę
 
Ostatnia edycja:
Ja na zwolnienie idę od 15 stycznia i coraz bardziej przekonuję się, że to jest dobre wyjście.. choć z drugiej strony obawiam się tego "nadmiaru" wolnego czasu :)
Coś tam sobie znajdziesz
Jest tyle książek seriali możliwości... odwiedziny zakupy spacery sen basen.. :) ja nie wiem jak można bać się czasu wolnego:D

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Hej dziewczyny, Ja mam na imie Zuza, nie robcie tego swoim dzieciom [emoji23] okropne imie ha ha ha :) a tak na powaznie to Ja mam bardzo ograniczone pole manewru co do imion bo maz jest brytyjczykiem I chcielibysmy zeby imie bylo pisane I wymawiane tak samo w obu jezykach :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry