reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mi się dużo imion dla dzieci podoba i chyba bym musiała mieć po kilka z każdej płci żeby się zdecydować, ale przez to że mąż też ma prawo głosu to pole się zawęża ;)
Dla dziewczynki podoba mi się Aniela, Arleta, Dobrusia, Jadwiga, Matylda, Elena, Inka, Wanda, bedzie najpewniej Matylda.
Dla chłopca Cyryl, Edward, Hubert, Kosma, Ludwik, Ryszard, Witold. Miał być Ludwik, ale teraz stawiamy na Huberta ;)
@Mecenasowa27 pamiętam że miałaś brać od lekarza zwolnienie wstecz, wystawił Ci bez problemu? Idę do lekarza we wtorek a potrzebuje zwolnienia od poniedziałku
 
reklama
Mi się dużo imion dla dzieci podoba i chyba bym musiała mieć po kilka z każdej płci żeby się zdecydować, ale przez to że mąż też ma prawo głosu to pole się zawęża ;)
Dla dziewczynki podoba mi się Aniela, Arleta, Dobrusia, Jadwiga, Matylda, Elena, Inka, Wanda, bedzie najpewniej Matylda.
Dla chłopca Cyryl, Edward, Hubert, Kosma, Ludwik, Ryszard, Witold. Miał być Ludwik, ale teraz stawiamy na Huberta ;)
@Mecenasowa27 pamiętam że miałaś brać od lekarza zwolnienie wstecz, wystawił Ci bez problemu? Idę do lekarza we wtorek a potrzebuje zwolnienia od poniedziałku

Wanda przepiekne imie :) !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, Ja mam na imie Zuza, nie robcie tego swoim dzieciom [emoji23] okropne imie ha ha ha :) a tak na powaznie to Ja mam bardzo ograniczone pole manewru co do imion bo maz jest brytyjczykiem I chcielibysmy zeby imie bylo pisane I wymawiane tak samo w obu jezykach :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Hmmmm Ewa mi jedynie przychodzi na myśl

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Coś tam sobie znajdziesz
Jest tyle książek seriali możliwości... odwiedziny zakupy spacery sen basen.. :) ja nie wiem jak można bać się czasu wolnego:D

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja wiem - nawet mąż się śmieje, że ja się nie będę nudzić, bo zawsze sobie potrafię znaleźć zajęcie :) poza tym mam 2 razy w tygodniu angielski, a weekendowo studia - bardziej chyba boję się tego braku "usystematyzowania" dnia. Ale damy radę :) w końcu to nasz ostatni wolny czas tak naprawdę, taki tylko dla siebie :)
 
dziewczyny jest robocza lista mam czerwcowych (31 mam! :))
Link do: Lista obecności czerwcowych mam
jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam - trochę nas jest i mogłam przeoczyć, odezwijcie się to dopiszę :)

wpisujcie w tym wątku terminy porodów, płeć i ewentualnie wybrane imię, to pouzupełniam i poukładam wtedy nas wg dat :)
jeśli któraś ma inny pomysł na to, jak ma lista wyglądać, to dajcie znać proszę
Super ! dziekujemy[emoji8]

 
Jeśli chodzi o imiona to my jeszcze nie mamy wybranych.
Dla dziewczynki podoba mi się Iga, Daria, Zuzia, julia. Mężowi zadne[emoji34][emoji34]
Dla chłopca też ciężko mi wybrać. Mamy jeszcze czas. Dla starszego miałam wybrane imię jeszcze przed ciążą.

Na pewno nie będzie Antoś, Jaś, stas ani inne tego typu bo nam się nie podobają. Zresztą to są imiona które nosił mój sp.dziadek i jego bracia.

TERMIN PORODU:: 31.05.2018

Mam tak samo z tymi imionami. Ale typu Eryk, Tymon, Nikodem też nam się nie podobają. Musi być proste imię. Zawsze sobie zadaję pytanie czy ja bym tak chciała mieć na imię? :)
 
My bylismy totalnie nastawieni na dziewczynke. U mojego meza i u mnie w rodzinie same kobiety i ja takie przeczucie mialam ze bedziemy miec córeczke, nawet imie mielismy.
A tu niespodzianka i bedzie chłopak. Takze zaskoczenie dla wszystkich. I co do imienia to tez nie mamy, jakos żadne nam się nie podoba.
To u mnie na odwrót - bardzo byliśmy nastawieni na chłopaka, a tu w Wigilię okazało się, że na 99% dziewczynka... Małżonek zachwycony - mówi, że tak naprawdę zawsze było Mu obojętne, a ja juz powolutku też przyzwyczajam się do tej myśli :)

Za to imię to istna enigma (dla chłopaka mieliśmy już wybrane) - żadne dziewczęce się nam wspólnie nie podobają ;)
 
reklama
Hej u mnie dni mijają bardzo szybko w końcu dzieci wróciły do zerówki więc mam trochę więcej czasu. Niestety jakieś zapalenie mi się przyplatalo lekarz dał globulki oby szybko przeszło i było ok. 16 mam usg polowkowe i strasznie się stresuję. Teraz jest u mnie 18 Tc dzidzia już daje o sobie znać ale tak strasznie się boję powtórki chyba w tym 21tygodniu nie wyjde
od lekarza. Niby wszystko ok szyjka długa zamknięta ale strach jest. Ostatnio znów zaczęły mnie piersi boleć jak na początku ciąży też tak macie?
Na razie nawet imienia nie wybieramy w sumie o ciąży boję się głośno mówić choć większość już wie bo widać po mnie (już jakieś 8-9kg na plusie niestety). Aż strach pomyśleć co będzie na wadze przed porodem.
 
Do góry