reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie chłopiec po tacie Grześ
Dziewczynka nie wiem, podoba mi się Zuzanna ale jest bardzo popularne teraz, w pierwszej 3ce:/
Podoba mi się Klara ale boję się boomu na lewandowskich..
Narazie obstajemy przy Łucji (tylko nie zniosę zrobienia LUSIA czy LUCA a to chyba nieuniknione:/) lub Martynce..
Mnie podoba się Malwina, Celestyna, Lycyna i Michalina ale mąż nie chce o tym słyszeć:p
On chciałby Karoline albo Anie, ale dla mnie to zbyt "oklepane" (znam pełno Ann i pełno Karolin)
Czekamy do 11 i się okaże:p
Może nie będziemy musieli się główkować i będzie Grześ (znacie w ogóle małego Grzesia? Bo ja tylko takich 40+).

9ewnqqmzi7le71mi.png
[/
teraz chyba nie ma za bardzo małych Grzesiów, ja przynajmniej żadnego nie spotkałam. tych, których znam są w przedziale 30-40 lat i więcej.
my z mężem ustaliliśmy że nie będziemy dawać imion "po kimś", żeby żadna rodzina nie czuła się wyróżniona, ale sam pomysł bardzo mi się podoba :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chłopczyk będzie u nas Leonkiem, już go tak nazywamy [emoji3] kiedyś zupełnie przypadkiem wpadł nam obojgu się spodobał, a nawet okazało się że mój mąż miał chyba pradziadka Leona [emoji3]
Dziewczynka to jest kilka ale żadne póki co mnie nie przekonało jak Leon ale jest - Matylda, Kaja, Diana, Kalina, Zuza ( ale boję się oklepania) Emilka ( ale moja kuzynka ma córkę więc średnio) Laura no i chyba tyle.
Czekamy do 20 więc [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
@myllenne mamy podobny gust imienniczy :) - Leon był na mojej liście imion dla chłopca, ale mąż się nie zgadza :( Matylda była moją faworytką dla dziewczynki (obok Mileny i Alicji)
 
U nas będzie Igor, przestaliśmy go już nazywać Brajankiem ;)
Ja mam dużo energii na razie, ale po urlopie mniejsza niż zwykle chęć powrotu do pracy...
 
@myllenne mamy podobny gust imienniczy :) - Leon był na mojej liście imion dla chłopca, ale mąż się nie zgadza :( Matylda była moją faworytką dla dziewczynki (obok Mileny i Alicji)
I gust podobny macie do moich rodziców - ja mam na imię Milena [emoji6] co pewnie nie zaskakuje po nicku [emoji39]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy wybrane imiona :) jeżeli dziewczynka to Oliwia, chłopczyk Antoś. Miałam pradziadka Antka
Miał być Tymon, ale mamy Szymona i będę wołać Tymon, Szymon. Zresztą mojego synka skrótem wołam Mon i to jest zarezerwowane tylko dla niego :)

Ja też czuję jak szybko się męczę. Dziś tylko wstałam, umyłam się a mąż mówi, że wzdycham jak stara baba :D musiałam usiąść, złapać oddech. Idę po schodach to aż mi sucho w gardle, ledwo oddech łapie. Tak i robię coś w domu - chwilkę i siadam.
 
Witajcie dziewczyny:)
U nas jeżeli chłopczyk będzie Mikołaj, a dla dziewczynki są 2 typy Wiktoria i Julia...ciężko się zdecydować
 
Cześć dziewczyny co prawda ja spodziewam się dziecka dopiero w sierpniu ale zajrzałam do Was bo szukałam tematów dot. wyprawki i widziałam, że miałyście pomysł z osobnym wątkiem. Czy stworzyłyście nowy wątek? Jeśli tak to czy mogę prosić linka?
 
reklama
Jestem już w pracy po kawce.. :) i powiem Wam Dziewczyny, że strasznie zaczęłam się męczyć.. np. mam czasami tak, że ubiorę się, pomaluję itd. i muszę usiąść odpocząć, bo jestem zmęczona. Dzisiaj w pracy poszłam po wodę, umyłam kubek wróciłam i... czuję się padnięta. Czy też ma tak któraś z Was? Aż boję się pomyśleć, co będzie w późniejszym etapie ciąży.. wiem, że to co mam teraz jest "normalne" - jest to jedna z przypadłości 4 miesiąca opisana w książce o ciąży, którą czytam...
Ja tak mam od samego początku - dlatego jestem na l4 :)
Do tego specyfika pracy, więc od 14.10 wypoczywam w domu

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry