reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To zdecydowany plus [emoji3] a do tego picollo truskawkkwy mnie smakował wybornie [emoji6]
U mnie i tak z nerwami sylwester i dziś też, mąż za mocno wziął się za świętowanie nowego roku, przez co się wczoraj poklocilismy, teraz śpi dalej i nie zapowiada się że wstanie niedługo. Nie szczególnie wziął sobie do serca że chciałam dziś spędzić fajnie wspólnie nowy rok, lepiej ze znajomy było popic. Przykrosc mi sprawił , ale no właśnie alkohol nie wszystkim służy...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To zdecydowany plus [emoji3] a do tego picollo truskawkkwy mnie smakował wybornie [emoji6]
U mnie i tak z nerwami sylwester i dziś też, mąż za mocno wziął się za świętowanie nowego roku, przez co się wczoraj poklocilismy, teraz śpi dalej i nie zapowiada się że wstanie niedługo. Nie szczególnie wziął sobie do serca że chciałam dziś spędzić fajnie wspólnie nowy rok, lepiej ze znajomy było popic. Przykrosc mi sprawił , ale no właśnie alkohol nie wszystkim służy...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jesteś sama ja też wyciągnęłam siła mojego z imprezy bo on o 3nad ranem chciał się jeszcze bawić chociaż połowa gości się już zawijala...na końcu i tak wszyscy jechali tak samo ale co się zdenerwowalam to niestety...

 
Nie jesteś sama ja też wyciągnęłam siła mojego z imprezy bo on o 3nad ranem chciał się jeszcze bawić chociaż połowa gości się już zawijala...na końcu i tak wszyscy jechali tak samo ale co się zdenerwowalam to niestety...

Tak to z tymi chlopami właśnie jest. Nieważne że odrazu zapowiadałam że nie będę siedziała cała noc, ale co zrobić. Mam tylko nadzieję że dzisiejszy kac da mu nauczkę [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas było kulturalnie, nikogo kac nie męczy, za to ja sobie rozwaliłam kolano (w sensie że mam chyba przeciążone, ewentualnie jakieś zapalenie przyczepu ścięgna czy coś - urazu nie miałam, a Przy niektórcych ruchach masakrycznie mnie boli :() - więc widać u każdego coś miłego ;)
Ale poza tym jest fajnie - i szczerze przyznam, totalnie nie dociera do mnie, że już 2018 rok mamy! Ten 2017 zleciał zdecydowanie za szybko! :D
 
U nas tez spokojnie znajomi u nas byli coś z alko było ja warka 0% ale powiem wam ze głowa mi tak pęka jak bym miała kaca masakra...
 
U nas tez spokojnie znajomi u nas byli coś z alko było ja warka 0% ale powiem wam ze głowa mi tak pęka jak bym miała kaca masakra...

Ja wypiłam dwie warki 0% i dzisiaj mnie głowa boli..nie wiem czy od tego piwa akurat.
Wy narzekacie, że mężowie na kacu, a ja mojego musiałam pocisnąć, że może wypić jedno/dwa piwa, bo impreza sztywna ze szwagrem. Jak on nie wypije chociaż jednego piwna, to jest grobowiec normalnie..Ponarzekałam z siostrą na naszych emerytów :)
A tak u nas bez szału. Młody 30min przed północą już spał :)
Właśnie wróciliśmy ze spacerku po parku ;)
 
A ja mam dziś smaki jak nie wiem, jadłam paszteciki, ciasto, jabłko zupę ogórków, parę chipsów a teraz naszło mnie na lody [emoji509] co ten dzidziuś tam ma takie zachciałołki [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry