reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witajcie :) podczytuje forum od 500 strony i wreszcie postanowiłam dołączyć :)
Termin na 24.06 dziś zaczynamy 15 tydzień i jest to pierwszy maluszek :)
Wyczytałam, że są tu jeszcze dwie przyszłe mamusie z okolic Rybnika czyli nie jestem sama.

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!
Hey :) a ja z tym samym terminem :D
 
reklama
Witamy, rozgość się ;)
Ja mieszkam blisko Rybnika.[emoji5]
Ja co prawda lipcówka, ale czasem też was podczytuję ;)
Ja też okolice, choć nie całkiem bliskie - Żory, Rowień i tamte okolice ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ah dziewczyny i ja nie potrafię sobie dziś odmówić jedzonka, tyle pyszności jeszcze zostało po Sylwestrze, a najlepiej mi wchodzą wafle domowe takie z mlekiem w proszku, bomba kaloryczna :D ale już od jutra trzeba się trochę opanować bo waga zacznie za szybko iść w górę i samym brzuszkiem się nie usprawiedliwie ;)
Jeszcze pytanie dość osobliwe, czy to normalne żeby w 18 tyg już się coś zaczęło lekko sączyć z piersi? Może parę kropel dziennie, ale szczerze to trochę mnie to zaskoczyło :errr: No i piersi znów zaczęły bardziej boleć, tak jak na początku.
 
Ah dziewczyny i ja nie potrafię sobie dziś odmówić jedzonka, tyle pyszności jeszcze zostało po Sylwestrze, a najlepiej mi wchodzą wafle domowe takie z mlekiem w proszku, bomba kaloryczna :D ale już od jutra trzeba się trochę opanować bo waga zacznie za szybko iść w górę i samym brzuszkiem się nie usprawiedliwie ;)
Jeszcze pytanie dość osobliwe, czy to normalne żeby w 18 tyg już się coś zaczęło lekko sączyć z piersi? Może parę kropel dziennie, ale szczerze to trochę mnie to zaskoczyło :errr: No i piersi znów zaczęły bardziej boleć, tak jak na początku.

może już się sączyć z piersi, to hormony działają.
 
Ja biore Femibion Natal plus (dwójkę), zaleciła mi lekarka, bo mam podejrzenie nie przyswajania zwykłego kwasu foliowego, a tu jest w innej formie. Dodatkowo w tych tabletkach są kwasy dha. Drogie są piekielnie, wiec poluje na promkach. Dodatkowo, endokrynolog zalecił przyjmowanie witaminy d3, bo ogólnie w naszym klimacie mało mamy szansy na jej wytworzenie, a kobieta w ciąży ma zwiększone zapotrzebowanie.

Podobnie na zalecenie lekarza od poczatku bralam Femibion 1 a teraz 2. Lekarz mocno zwraca na to uwagę zeby to byly te tabletki.
 
reklama
Do góry