reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hah dobrze ze nie tylko ja grzesze [emoji6] żeby tak nowy rok zaczynam kto to widział! Ale z drugiej strony ten rok będzie zupełnie inny zupełnie nowy to i zacząć trzeba go inaczej [emoji2]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wczoraj zjadłam dwa swojskie pączki na tej domowce i teraz cały czas o nich myślę...więc zapchalam się ciastkami...Ach bym sobie pączusie zjadła

 
Witam. Jestem mamą lipcowa 2017. Mam na sprzedaż ubranka chlopiece (kilka 62, dużo na 68,74...) wszystko w dobrym stanie. Chętnie bym sprzedała za niewygorowana cenę zestaw. Pisze do Was bo wiek i pory roku zgadzają się z moim synkiem :) jestem z Warszawy. Jeśli jest tu jakaś przyszła mama co chciałaby przyjechać (nawet w maju, wtedy więcej ubranek będzie i w większych rozmiarach)
Zdjęcia wyśle na priv aby tutaj nie spamować. Pozdrawiam i życzę zdrówka :)
 
Witajcie :) podczytuje forum od 500 strony i wreszcie postanowiłam dołączyć :)
Termin na 24.06 dziś zaczynamy 15 tydzień i jest to pierwszy maluszek :)
Wyczytałam, że są tu jeszcze dwie przyszłe mamusie z okolic Rybnika czyli nie jestem sama.

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!
Witamy, rozgość się ;)
Ja mieszkam blisko Rybnika.[emoji5]
 
reklama
Witajcie :) podczytuje forum od 500 strony i wreszcie postanowiłam dołączyć :)
Termin na 24.06 dziś zaczynamy 15 tydzień i jest to pierwszy maluszek :)
Wyczytałam, że są tu jeszcze dwie przyszłe mamusie z okolic Rybnika czyli nie jestem sama.

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!
Hej hej witamy!
Ja z rka:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry